Thermaltake מפתיעה מחדש

זוהי אינה הפתעה ש-Thermaltake היא אחת החברות המובילות בעולם עבור ייצור של שלדות, ספקי כוח, פתרונות קירור ושינויי מארזים ייחודיים, והפעם, היא ממשיכה להפתיע אותנו בכנס Computex 2016.

הפעם, Thermaltake הציגה לנו את ה-Core P3 ATX, שממשיך את המראה הקלאסי של סדרת Core P, ומאפשר 3 מצבים שונים: תליית המארז על הקיר, שימוש בו באופן אופקי, ואנכי. ה-P3 מעוצב עבור שימוש של שני כרטיסי מסך שונים, כך שתוכלו לשים אותם בו באופן אנכי וגם באופן אופקי, כאשר הוא מגיע עם חלון אקרילי גדול כדי להגן באופן טוב על המחשב שלכם, וגם כדי להציג אותו במלוא גדולתו. המארז הזה הינו מודולארי במלואו, כאשר הוא מיוצר גם עבור חובבי "עשה זאת בעצמך", וגם עבור כאלה שאוהבים לעשות שינויים במארזים שלהם, עם תמיכה מלאה באביזרים שהודפסו בתלת מימד, אותם ניתן להוריד כאן, כדי להפוך את המארז ליצירת מופת. המארז יהיה זמין לרכישה בסביבות הרבע השני של שנת 2017.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בנוסף למארז הזה, Thermaltake שיקה גם 2 סדרות חדשות לגמרי של ספקי כוח, שהן ה-Toughpower DPS G RGB Titanium (850/1000/1500 W) וה-Toughpower DPS G RGB Gold (650/750/850 W), כאשר הן הראשונות אי פעם שבא מאוורר 140 מילימטר שקט במיוחד עם הפטנט. הספקים הללו באים עם רכיבים איכותיים במיוחד, יחד עם קבלים יפניים, מיקרו-בקר בתצורת 32 ביט מ-STMicroelectronics, תאימות עבור פלטפורמת ניהול החשמל החכמה של החברה, ו-10 שנות אחריות. כדי לעזור למשתמשים להבין יותר טוב את מצב הספק שלהם, כל המידע יהיה בארבעה דוחות שונים: דוח צריכת חשמל, תכנית שמירת אנרגיה, יעילות, ודוח ECO. בנוסף לכך, האבטחה במחשב שלכם מוגברת כאשר תוכלו לבדוק את מצב הספק בכל זמן, ובנוסף לכך גם לכבות את המחשב שלכם מרחוק. סדרת הספקים הזו גם היא תהיה זמינה ברבע השני של שנת 2017.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ומעבר לאלו, החברה גם החליטה להראות לנו כמה פתרונות קירור מצוינים, כאשר הראשון מהם הוא חלק קירור עבור ה-GTX 1080. החברה מוציאה גוף קירור עבור גרסת ה-Founders של הכרטיס, כאשר הוא מצויד עם בסיס נחושת כדי למנוע קורוזיה. יתרה מכך, דרך מכניקת ההרכבה האוניברסלית, תוכלו להרכיב את הגוף הזה על הכרטיס שלכם ללא שימוש בכלים, כאשר הדבר הכי חשוב בגוף זה, הוא שיש לו ארכיטקטורה שמאפשרת לקירור לעבור מעל כל האזורים הקריטיים, וכך אתם תוכלו להשיג את הקירור המושלם. גוף הקירור יצא ברבע השני של שנת 2017.

Thermaltake Pacific V GTX 10 Series Founders Edition Water Blockובנוסף לפתרון הקירור הזה, היא תשווק גם את ה-Riing 12 LED RGB, מאוורר בעל פטנט LED עם 256 צבעים בגודל 120 מילימטר, עם תוכנה עצמאית עבור שליטה, ורכז כדי לחבר מספר כאלו במחשב. הרכז מאפשר לכם לחבר עד 48 מאווררים, כאשר אתם תוכלו לכוון את מהירותם וצבעם של כל מאוורר, להחליף את סוג הפעולה שלהם מביצועים עד לשקט, בזמן שאפשר לראות את תאורתם מכל זווית וצד. המאווררים מעוצבים כדי להפיק דחף אווירי גבוה, יחד עם מסב הידראולי כדי להשיג כמה שיותר שקט.
המאווררים יהיו זמינים ברבע השני של שנת 2017.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

וכחלק מהתשוקה העזה של Thermaltake אל קירור מים מותאם אישית, היא משיקה את ה-Pacific RL360 D5 Hard Tube RGB Water Cooling Kit, ואת ה-Pacific RL240 D5 Hard Tube Water Cooling Kit, כאשר ה-360 כולל שלושה מאווררים מסדרת ה-Riing 12, ורדיאטור בגודל של 360 מילימטר, וה-240 כולל רק שני מאווררים מסדרת ה-Riing 12, יחד עם רדיאטור בגודל של 240 מילימטר. בנוסף לכך, עם שתי הערכות מגיע גוף Pacific W1 CPU Water Block, משאבה מסוג Pacific PR22-D5, ארבע צינורות V-Tubler PETG, שישה אביזרי דחיסה מסוג Pacific G1/4, מקרר אחד אדום מסוג C1000 Opaque, ואביזרים נוספים. ביחד, הדברים הללו מציגים את קירור המים הטוב ביותר עבור חובבי עשה זאת בעצמך, יחד עם מראה מדליק!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

עם כל ההכרזות הללו, אין ספק ש-Thermaltake עושה צעד נוסף באחד מהתחומים החזקים שלה, ומשפרת באופן משמעותי את תחום הקירור, תוך כדי שהיא מציגה גם עיצוב מרהיב למחשב.
רוצים לדעת עוד? הישארו מחוברים אלינו כדי לקבל חדשות חמות על כל מה שקשור לחומרה, ולטכנולוגיה!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה