כותר Thief מקבל סרט ומשחק חדשים

סדרת משחקי ה-Stealth הפופולרית, Thief, מקבלת את המשחק החמישי בסדרה יחד עם סרט קולנועי

בימינו הוליווד נחושה מתמיד להוציא סרטים לסדרות משחקים פופולריות, סרטים ישנים כמו Rampage מקבלים עיבוד חדש בכיכובו של דה רוק וסדרות אקשן אהובות כמו Uncharted ו-Tomb Raider בשלבי הפקה מתקדמים. נראה שהכשלון הביקורתי של "אמונת המתנקש" רק עורר את הוליווד לפוטנציאל של סרטי אדפטציה למשחקי וידאו, וכעת נראה שסדרת המשחקים המלאה בהתחמקויות וגניבה, Thief, תעובד למסך הגדול.

סדרת המשחקים Thief שהתחילה בשנת 1998, התרכזה בגנב Garrett שניסה לשרוד בעיר הגדולה המלאה בשחיתות וארגוני פשע של ימי הביניים. בשונה ממשחקים אחרים בגוף ראשון בהם אתם יורים בהכל, Thief לקח את הז'אנר בכיוון חדש- עודד את השחקן במקום לחסל כל שומר שבסביבה, לבחור דרך עקיפה שבסוף תוביל למטרה האמיתית, הזהב והיהלומים.

סדרת המשחקים הייתה מאוד עקבית באיכות, אבל ראתה ירידה בפופולריות לעומת משחקי התגנבות אחרים. אחרי שלושה משחקים ועשר שנים, Square Enix שיחררו משחק רביעי בסדרה שנקרא פשוט Thief למחשב, Playstation 4 ו-Xbox One. המשחק קיבל ציון ממוצע מרוב המבקרים ולמרות מנוע ויזואלי מרשים, לא הצליח לתפוס את תשומת לב הגיימרים כמו המשחק הראשון.

כעת נראה שחברת ההפקה Straight Up Films עובדת על סרט חדש שיעורר את האהבה לסדרת המשחקים ואת המשיכה למשחק חדש וחמישי בסדרה עליו עוד לא הכריזו רשמית Square Enix. זאת לא הפעם הראשונה שראינו מהלך כזה נעשה, שיחרור של סרט ומשחק יחדיו על מנת הגברת החשיפה של כל אחד המדיומים; משחק הפלטפורמה Ratchet and Clank קיבל תוספת חשיפה תודות לסרט אנימציה שיצא במקביל ליציאת המשחק. נראה שזו אותה תוכנית הפעולה עליה מתכננים Straight Up Films ו-Square Enix.

Thief…נחשב בצורה נרחבת לאחד המשחקים הכי טובים שנוצרו, משחק המשך חמישי כרגע בפיתוח ומתוכנן לצאת באותו הזמן עם סרט האדפטציה.

ציטוט לקוח מהאתר הרשמי של Straight Up Films.

Straight Up Films תראה קשיים במשיכת קהל לעומת כותרים אחרים בתעשיית המשחקים, סדרת Thief פחות טרייה במחשבותיהם של גיימרים לעומת סדרות כמו Uncharted ו-Assassin's Creed, אז ההחלטה לשחרר משחק חדש בסדרה הוא בהחלט צעד חכם וחשוב עבור הצלחת הסרט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה