"ת'ור 4" אושר על ידי הבמאי טאיקה וואיטיטי

אחרי שהעלה מעט במשקלו וגידל זקן מפואר במהלך "הנוקמים סוף המשחק", דמותו של ת'ור (בכיכובו של כריס המסוורת') תחזור לסרט רביעי ביקום הסינמטי של Marvel.

בנו של אודין, אל הרעם ואחד מחברי צוות הנוקמים הראשונים ב-MCU, עתיד לקבל סרט נוסף (כרגע: "ת'ור 4")- כך אושר על ידי במאי הסרט האחרון שלו- "ת'ור רגנארוק".
הבמאי טאיקה וואיטיטי (Taika Waititi) שהיה אחראי על הסרט המצליח ביותר של הדמות על פי דירוג אתר IMDB (ציון 7.9), ככל הנראה יביים גם את הסרט הרביעי בכיכובו של אל הרעם הנורדי.

אחרי שדמויותיהם של איירון מן וקפטן אמריקה זכו לטרילוגיות, עם סוף סגור בסוף הסרט "סוף המשחק", לא היה ברור האם גם ת'ור יפסיק לככב בסרטי סולו, או יופיע ביקום הסינמטי הרחב כחלק מהרכבים כלשהם, אולי עם שומרי הגלקסיה שאליהם הצטרף בסוף הסרט.
כעת, נראה כי הוא אכן יזכה לחזור לסרט סולו משלו, ויהיה הראשון מה-MCU עם 4 סרטי סולו על שמו (גם "ת'ור: ראגנרוק" נחשב סרט סולו, תקראו את השם).

נכון להיום, לא ידוע הרבה לגבי ההמשך של ה-MCU ועל הסרטים העתידים לצאת, עכשיו אחרי שהסרט "ספיידרמן: רחוק מהבית" יצא לאקרנים וסגר את הפרק השלישי של היקום הסינמטי.
ידוע רק כי אחד הסרטים המתוכננים יהיה פריקוול שיספר את סיפורה של האלמנה השחורה, וכי עתיד להיות סרט של "The Eternals" (הנצחיים).

וואיטיטי יביים ויכתוב את הסרט החדש, אחרי שב"ראגנרוק" שימש כבמאי בלבד.
ניתן לשער כי בזמן הקרוב אולפני Marvel יחשפו את התכנית שלהם להמשכיות היקום הסינמטי- ככל הנראה בכנס קומיקון הקרוב.

חזרתו של וואיטיטי לא מפתיעה אף אחד, מאחר והשינוי שהביא לדמותו של ת'ור הוסיף המון לפופולריות של הדמות.
לפני "ראגנרוק", ת'ור שימש כדמות רצינית יחסית, שהרגעים הקומיים שלה הגיעו מחוסר היכרותו עם עולם בני האדם- והפך תחת שרביטו של וואיטיטי לאחת הדמויות עם התזמון הקומי הכי קורע שיש.

כרגע עוד לא ידוע מתי ייצא "ת'ור 4" או איך ייקרא, אך אנחנו מבטיחים לעדכן אתכם ברגע שיוודעו לנו פרטים נוספים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה