הצילומים של Thor: Love and Thunder יתחילו באמצע 2020

הסרט הרביעי של אל הרעם, Thor: Love and Thunder, בשלבי הפקה מוקדמים וכעת אנחנו מגלים שסרט הקומיקס המצופה יתחיל צילומים באמצע השנה הבאה.

השלב הבא של היקום הסינמטי של Marvel עומד להתחיל ובזמן שאנחנו מחכים שיתחילו הסדרות החדשות ב-Disney+ ויעלה למסך הסרט המצופה של האלמנה השחורה, אנחנו מקבלים עדכון לגבי Thor: Love and Thunder.

עד כה, לא ממש ידוע לנו פרטים על הסרט, למעט שהסרט יראה את שובה של ג’יין (נטלי פורטמן) ויכלול את השינוי שלה לת’ור הנשית. אבל נראה שגם כריס המסוורת’ עצמו לא יודע מה הולך לקרות.

במהלך ראיון קצר בקומיקון בטוקיו, המסוורת’ אמר שהוא עוד לא ראה את התסריט של הסרט ואישר לפחות שהצילומים מתוכננים להתחיל באמצע שנה הבאה.

זמן התחלת הצילומים תואם את תאריך יציאת הסרט המתוכנן של ה-5 בנובמבר 2021. אפשר להניח שבתחילת שנה הבאה, המסוורת’ כבר יקבל את התסריט שלו שייתן לו ולנו רעיון כללי למה מתוכנן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *