ייתכן ונראה עוד משחקי Titanfall בעתיד

המשחק Titanfall 2 של המפתחת Respawn יוצא עוד שבוע לחנויות ותוכניות המפתחת ליום שאחרי עדיין לא נחשפו, מייסד ומנכ”ל האולפן Vince Zampella מסר ל-IGN בראיון שהאולפן מעוניין לעבוד על עוד משחקים בסדרה.

כשעלה הנושא של איזו טרילוגיה יכולה לקרות, Zampella דיבר על הרחבת היקום של Titanfall עוד יותר ועבודה על spin-off כמו כותר המובייל החדש Frontline. “אין לנו טרילוגיה מסוימת בראש. אנו תמיד מקווים ליצור משהו שאנשים יאהבו וגם יאהבו לדורות שיבואו ואני מקווה שזה מה שאנו עושים ושנעשה עוד מזה.”

Zampella הוסיף ואמר: “אנו ככל הנראה מתכננים לעשות עוד – כפי שאתה יודע, יש לנו משחקי מובייל בנוסף למשחקי קונסולות. אני הייתי רוצה לראות את היקום הזה מתפתח עוד ועוד מכיוון שאני חושב שהוא נורא בר-פיתוח ויש המון מה לעשות איתו. יש המון רעיונות מעולים צפים באוויר אצלנו ב-Respawn שהייתי רוצה לראות אותם מתגשמים.”

למרות ש-Respawn אולי תכננה להביא את Titanfall הראשון ל-PS4, זה ככל הנראה לא יקרה אחרי הכל. Zampella ציין בראיון: “אני מאמין שכולנו מוגבלים ביכולתנו לעשות זאת.” – זה די הגיוני בהתחשב בעובדה שהמשחק פורסם על ידי Microsoft עבור ה-Xbox 360 וה-Xbox One ובא כעסקה אקסקלוסיבית.
** ציין את החשיבות של המעורבות של Microsoft ואמר שהמשחק הראשון לא היה קורה בלעדיה.

הראיון המלא נמצא ממש פה למטה:

המשחק הבא בסדרת Titanfall יוצא ב-28 באוקטובר ויושק עבור המחשב האישי, ה-PlayStation 4 וה-Xbox One.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה