מפתחי Titanfall 2 מפרטים על התיקונים שעתידים לבוא

Titanfall 2 מקבל עדכונים על ההשקה

משחק הרובוטים המצופה Titanfall 2 שיצא אמש התקבל בצורה מאוד חיובית על ידי הקהילה. המשחק אשר מפותח על ידי Respawn מהווה המשחק השני בסדרת ה-FPS שמערבת לראשונה רובוטים ענקיים ובני אדם באותה סביבת קרב מטורפת.

titanfall-2

למרות שזה עדיין מוקדם להסיק זאת, כפי שנראה מפתחי המשחק מ-Respawn עושים את מה שצריך ולמרבה השינוי הם עושים את זה נכון. רק אתמול, מיד אחרי שהמשחק יצא רשמית לקהל השחקנים, שוחרר עדכון לא יחסית קטן של כ-88MB שמתקן המון באגים שנתגלו בהשקה, ועל פי מה שנראה המפתחים לא מתכוונים להפסיק.

בפוסט שפורסם על ידי המפתחים נאמר בתגובה שלמשחק השני לא יקבל Season Pass, אך כל העדכונים וההרחבות הלא קוסמטיות שיגיעו לא ידרשו שום תשלום נוסף לכל השחקנים שרכשו את משחק הבסיס. “אנחנו לא רוצים לגרום לפער בין השחקנים שלנו, כולם שווים מבחינתנו וזו לא סיבה ששחקן אחד שלא יוכל לקנות את ה-Season Pass לא יחווה את החוויה המלאה לעומת שחקן שיכול אז החלטנו לבטל אותה.” כך אמר ראש צוות הפיתוח של Respawn. בראיון שנתן ראש צוות הפיתוח גם נאמר שהעדכון הבא של החברה הוא עידכון תיקון של נתוני השחקן, אשר מוצגים בצורה לא נכונה לפעמים במשחק, בנוסף לשינויים למערכת הקוסמטית. Respawn התחשבה בנוסף בנוחות השחקנים ויצרה פוסט ב-Reddit כדי שנוכל לעקוב אחרי המצב.

מה אתם חושבים? מרוצים שההרחבות יגיעו בחינם או שתעדיפו לרכוש אותן בנפרד? ומה אתם חושבים על המשחק עצמו עד כה ועל התמיכה בו? ספרו לנו בתגובות.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה