טריילר ה-“Pilots” ל-Titanfall 2 מציג את הטייסים לעומק

המפתחת Respawn Entertainment שחררה היום טריילר משחקיות חדש של הטייסים למשחק Titanfall 2 שמגיע חודש הבא.

בטריילר אנו רואים לחימה של הטייסים ומשחקיות מתוך מצב מרובה-המשתתפים עם שיר רוק נדוש ברקע:


פגשו את החצי השני של הצמד: הטייסים
הטייסים הם הרחבה של כוח ה-Titan
מה שבאמת מפריד טייס מסתם grunt זה הקשר בינו לבין ה-Titan שלו, טייס יכול להיעצר רק על ידי כוח גדול ממנו או שווה לו. הטייסים לוקחים את כל מחסן הנשק שלהם אל חזית הקרב והופכים לנשק האולטימטיבי.

הטייסים הם העתיד
חסרי רחמים בקרב, הטייסים מחדשים את הקרב בחזית כבר מאות שנים. הטייסים לא מפחדים מקדמה טכנולוגית. הטייסים לא נשארים בעבר בשביל נוחות, הם מסתכלים קדימה אל העתיד ויוצרים דרך משלהם בקרב. עם טכנולוגיה פורצת גבולות בקצות האצבעות שלהם, הטייסים מביאים חדשנות לקרב ולוקחים את הלחימה לרמה אחרת.

הטייסים חכמים יותר
הטייסים רואים את העולם בצורה שונה, הם טובים בלנהל משאבים בשדה הקרב. בזמן שחיילים רגילים ו-Grunts רואים קירות, הטייסים רואים מספר הזדמנויות ודרכים לרסק את גולגלות אויביהם. בגלל שאין להם הרבה סיכויים לנצח בקרב, הטייסים חייבים להישאר רגועים בלחימה ולחשוב על דרכים יעילות וזריזות להרוג את האויבים שלהם. הטייסים חכמים יודעים שלרוץ סתם ולירות זה לא יעיל וגם לא לעמוד ולחכות להצלה.

הטייסים הם טקטיים
הטייסים לוחמים בצורה שונה, הם מומחים בתמרון והסחות דעת. סיכויים גרועים להצלחה עובדים לטובתם כאשר האוייב יהיר והם יכולים לתמרן אותו. בעזרת שימוש ב-grappling hook יש לטייסים יתרון וגובה מעל כל האויבים בשדה הקרב.

הטייסים יודעים איך לזוז
בזמן שהטייסים זזים בחן וביופי בשדה הקרב, האויבים שלהם מכבדים את העובדה שהם הרסניים, מהירים וזריזים, הם משתמשים בתנועות כדי לנצל כל אבן הכי קטנה אפילו בחזית הקרב. על ידי היקשרות ל-Titan ושימוש בטקטיקות שונות, הטייסים מגיעים לגובה ומנצחים כמעט בכל קרב.

המשחק הבא בסדרת Titanfall מתוכנן ליציאה ב-28 באוקטובר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה