טריילר השקה ל-Titanfall 2 ומידע על גרסת ה-PS4 Pro

ממש מספר ימים לפני השקת המשחק, קיבלנו טריילר השקה מדהים ל-Titanfall 2 ומידע על הדרישות שיהיו למשחק בגרסת ה-PS4 Pro שלו.

Titanfall 2 יהיה אחד מתוך המון משחקים שיתמכו בשיפורים בגרת ה-PS4 Pro. למרות זאת, שחקני הקונסולה המשופרת של Sony לא ייאלצו להוריד עדכון או קובץ נוסף כדי לאפשר את השיפורים הללו – השיפורים יגיעו עם דיסק המשחק. כל עוד המשחק ירוץ על ה-PS4 Pro, הוא ירוץ בגרסה המשופרת שלו.

החדשות הללו מגיעות מהמפיק של המשחק, Drew McCoy, שאישר בתשובה לשאלת מעריץ ב-Twitter שהמשחק לא ידרוש שום הורדה נוספת כדי לאפשר את השיפורים שמגיעים לגרסת ה-PS4 Pro של המשחק מכיוון שכל מה שנדרש בתחום הזה יגיע כבר עם דיסק המשחק מהחנות.

Sony דורשת מכל מפתחות המשחקים לתמוך ב-PS4 Pro במשחקים הבאים שיוצאים ל-PS4 ועכשיו המפתחת של Titanfall 2 מראה לנו שזה לא דורש המון בכלל.

אחד מהדברים שנראה ש-Respawn רוצה לחקור במשחק המתקרב שלה Titanfall 2 זה מערכת היחסים בין ה-Titan הענק ל-Pilot שלו. רואים זאת בטריילר ההשקה למשחק שקיבלנו היום ורואים איך ש-Pilot ו-Titan “הופכים לאחד” (כמו שם הטריילר, Become One).

טבע מערכת היחסים בין השניים תתגלה במהלך מצב הסיפור של Titanfall 2, שנראה מצב ממש מעניין וחוצה גבולות במשחק הפעם – זה מצחיק כי במשחק הראשון, Respawn לא כללה מצב סיפור ועכשיו יהיה מעניין לראות מה יש לה להציע בתחום.

בתור מעריץ סרטי Kill Bill אני חייב לציין שהתוספת של השיר בטריילר מבורכת, העיבוד של השיר מעולה ובהחלט הטריילר עשה לי חשק לרוץ לקנות את המשחק.

המשחק הבא בסדרת Titanfall מתוכנן להשקה ב-24 באוקטובר עבור המחשב האישי, ה-Xbox One וה-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה