טריילר ראשון לסדרת הגיבורים Titans של DC Universe

אז איך תהיה הסדרה Titans, שתנהיג את שירות הצפייה הישירה של חברת DC? מאוד אלימה

אחרי לא מעט דיבורים על שירות הצפייה הישירה של חברת DC וחשיפה של חלק מהדמויות המרכזיות של סדרת הקומיקס, אנחנו מקבלים סוף סוף בכנס קומיקון טריילר רשמי ראשון לסדרת הקומיקס Titans  (הטיטאנים).

כבר שמענו, בדיווחים קודמים, שהסדרה תהיה מאוד אלימה ומלאה בקללות, אבל לא ציפינו לכל כך הרבה. מוזמנים לראות בעצמכם:

לפי הטריילר, נראה שרייבן מפחדת מהכוחות האפלים שלה והיא פונה לרובין לעזור לה להתמודד איתם. סיפור די בסיסי, אבל יהיה מעניין לראות איך ארבעת גיבורי העל יפגשו אחד את השני ויקימו את הצוות האייקוני.

משהו שאכזב אותי בסדרה בעקבות הטריילר זה אחד הפוקוסים של הסדרה, האלימות- לפי הטריילר, זה נראה שכל האלימות נעשת רק בשביל שיהיה אלימות. כאילו ככל שזה אפל יותר ככה זה יותר מגניב. רובין אפילו מקלל את באטמן בשביל לגרום לנו להבין כמה Edgy הסדרה.

זה לא שאני חושב שאין מקום לדם ואלימות בסדרת קומיקס, אבל אני מעדיף לראות אלימות וקללות בסרט או סדרת קומיקס בשביל לקדם את הסיפור ופה זה ברור שזה נעשה רק כדי לצאת מגניבים וזה רק נראה יותר מגוחך בהתחשב שזו קבוצת גיבורים צעירה ואהובה כמו הטיטאנים.

לצערי הרב, הסדרה החדשה לא הצליחה לכבוש אותי עם הטריילר הראשון. אז אני מקווה שהפרסומים הבאים של התוכניות המתוכננות של DC Universe יצליחו למשוך אותי וצופים אחרים לשירות הצפייה הישירה. אבל בינתיים, אני די סקפטי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה