TOM CLANCY’S RAINBOW SIX

TOM CLANCY’S RAINBOW SIX חדשות ותוספים

Ubisoft הכריזה על מערכת הפניות חדשה עבור TOM CLANCY’S RAINBOW SIX עבור המחשב בלבד

בהכרזה רשמית שנערכה היום, Ubisoft הכריזה על "חבר מביא חבר" בסוף השבוע עבור TOM CLANCY’S RAINBOW SIX . אם יש ברשותכם עותק של המשחק עבור המחשב, תוכלו להזמין עד ארבעה חברים דרך הלינק הזה (דרכו תקבלו ארבעה קודים שאותם תתנו לחבריכם). אתם תקבלו פרסים על חברים שתביאו, הם יקבלו גישה מלאה למשחק כולל כל מצבי המשחק שלו עד ה-20 בדצמבר. בנוסף, אם קיבלתם קוד מחבר, נהניתם מהמשחק ואתם רוצים לקנות אותו, לא רק שההתקדמות שלכם תישמר אלא גם תקבלו 25% הנחה בקנייה דרך Uplay.

R6S__S07_Alley_1427391407

בנוסף, Patch חדש יוצא לכל הפלטפורמות המוסיף את האפשרות לשנות את הגרפיקה ל- Ultra HD. נאמר כי השיפור הוא משמעותי בעיקר אם אתם משחקים ב- 4K, אבל גם ב-1080 ו-1440 פיקסלים יש שיפור לא רע.
ב-Patch גם נוספו מערכת הוצאה אוטומטית לשחקנים שהורגים יותר מדי את הקבוצה שלהם, מערכת יצירת המשחקים שופרה ועוד. לרשימה המלאה לחצו כאן.

rainbow-six-siege-2

אז החלטתם למי אתם נותנים את הקוד? תאמרו לנו אם הצלחתם להכניס חברים למשחק. איזה נהדר יהיה לשחק 5v5 עם חברים כל סוף השבוע? וברזולוציה ברמה Ultra?

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה