Tom Clancy's: The Division גיימפליי מטורף מתערוכת E3

חיים הוא לא משחק. ישנן השלכות בלתי נמנעות. יש תוצאות לא צפויות. אבל לפעמים משחק – או, במקרה זה, הדמיית מחשב – יכול להראות לנו עד כמה מציאות יכולה לצאת מכלל שליטה.
חברת יוביסופט, אחת החברות המובילות בהשקות שלה בתערוכת המשחקים E3 2013 פרסמה פרטים על המשחק הבא בסדרת המשחקים של האיש והשם – Tom Clancy's.

משחק הפעולה  / RPG טום קלנסי – The Division פותח על ידי חברת Ubisoft Massive. המשחק שנותן לנו לראות דרך העיניים של החטיבה, חטיבת טום קלנסי שתנסה להציל את השרידים של הציבילזציה, לאחר מגיפה ענקית שמתחילה ביום שישי השחור – יום הקניות הגדול של השנה – קפיצה מבזבזו כסף לעוד בזבוז של כסף, מצעצועים ועד מזון, מתנה לילד וחוזר חליל. ואז הכל מתפורר. רק יום אחד בבתי החולים מגיעים לקיבולת. במקרה אחר, האזורים שלמים יהיו בהסגר. ביום השלישי, שוק המניות קרס. היום הרביעי: הפסקת החשמל, להפעיל את הברזים שיבשים, המדפים ריקים. ובמרחק של חמישה ימים, כולם מהווה איום.

בהדגמה המעולה אגב, של החברה אנחנו נכנסים ישר לאחר שלושה שבועות של פגיעת המגיפה, אנחנו בברוקלין ( בירת היהודים מישהו אמר ? ), אחת הפעולות שכנראה יגרמו לנו להנצל זאת הפקודה הממשלתית ליצור סוכנים מיוחדים אשר יובילו את כולנו אל תוך האור מצל המגיפה.

Division_WaterST

אבל בהתחלה, כל מה שאנחנו רואים הוא שמחת חג: השרשרת של הילד, האמא שמקושטת בתכשיטים , עם מוסיקה חגיגית מתנופפת באוויר הערב. כמצלמה נעה כלפי מטה, אנו רואים את השלג היורד, וענני נוצה יכסו את שמיים, עם אור השמש בחורף השטוח, אנקדוטה שנפוצה כל כך בתקופה זו של שנה. אבל כל זה , זה לא מה שזה נראה. חג המולד המקסים  מגיע דרך אקורדים מאיימים – מכל זה אנחנו עוברים לפסקול מאיים, יריות בכל מקום, בזיזות בכל מקום, סוף העולה הגיע והיחידה של טום קלנסי באה "להציל את העולם".

בהתחלה טום שלנו נראה לבד. הוא לובש תרמיל. למרות שהמשחק הוא בגוף השלישי, שאנו רואים את מה שרואה סוכן: אלמנטים של HUD באים אלינו בקלילות על המסך – פרטים קטנים וחתיכות מפתח של מידע בעדינות (אבל בחשאי) מופיעים סביבו. אנחנו רואים את הבריאות שלו, אנחנו רואים את המידע על מיקומו – ובכלל זה את העובדה שהם נמצאים במה שנקרא טירוף! רואים גם שלושה סוכנים אחרים המפורטים בHUD "האזור האפל".: מייגן (שיש לו צלב ריפוי ליד השם שלה) , רונסון, וכריס. הסוכן שלנו (בשם ניק) נראה בפרק הכף ידו, אשר מפעילה מפה וירטואלית שמופיעה בכל הסובבים אותו. הם מחפשים את המיקום של היריות בקרבת מקום. ניק מסמן תחנת משטרה סמוכה בקרטוגרפיה הולוגרפית ולאחר מכן את המפה נעלמה, והם עם הראש בכיוון ההוא.

Division_Map

לאחר מכן רואים את הצוות עובר בבית מרקחת, סורק את האנשים ולומד עלייהם שהם נדבקו בנגיף אלים, לאט לאט הם מתקרבים לעבר יריות, שם היחידה מדרבנת אחד את השנייה לתקוף ועל הדרך להזהיר את האזרחים.

אחרי התהליך הוא משיג נשקים חדשים, מדבר עם הצוות ומתחיל עוד סריה של אקשן.
הרבה אלמנטים מגניבים, גאדג'טים שכל כך מתאימים לסדרת המשחקים, פשוט מענג היה לראות את הסרטון.
בסוף, אחרי הסתכלות על מנהטן המטורפת, שאגב, שוב הם השקיעו בטקסטורה של המשחק , אפשר להגיד כמעט כמו במשחק –Far Cry 3.

 

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

תגובה אחת

  1. כתבה מעולה!
    מחכה כבר למשחק

השאר\י תגובה