טום הולנד מאשר טרילוגיית סרטי ספיידרמן בדרך

טום הולנד בלהט של רגע חשף שהוא הולך לככב בעוד שני סרטים של ספיידרמן, חוץ מ-Spider-Man: Homecoming

מאז שהוא השיג את התפקיד של מטפס הקירות האהוב עלינו, טום הולנד הראה שהוא מוכן לתת מעל ומעבר כספיידרמן החדש של Marvel. עם יציאת Spider-Man: Homecoming בשבוע הבא, הולנד ייתן את הופעתו השנייה כספיידרמן, אחרי “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים”, ונראה כי הופעה זו תוביל לטרילוגיה בכיכובו של השחקן הצעיר.

עד כה, היו דיבורים על כך שהולנד יככב בסרט המשך ל-Spider-Man: Homecoming ויסיים את ריצתו עם ה-MCU, למרות מעורבותו בסרטי הנוקמים. אבל לפי הולנד, זה לא יקרה כך.

בזמן ראיון בפייסבוק, הולנד דיבר על הסרט שיצא בחודש הבא ונשאל על התוכניות עבור סרטי המשך ואמר שיהיו עוד שני סרטים. הכתבת שאלה אותו אם זו הכרזה רשמית והולנד מיד התחרט ואמר “מצטער חברת Marvel”, ככל הנראה בגלל שנאסר לדבר על העניין.

יש עדיין מקום לפיטר פרקר וספיידרמן לגדול בשני הסרטים הבאים. הוא על בטוח לא ספיידרמן מוכן בסוף הסרט Spider-Man: Homecoming ואני באמת מצפה בקוצר רוח לחקור את הדרכים השונות בהן הוא יכול לגדול ולעבור בגרות, אני מניח. זה הולך להיות צמד סרטים מאוד מרגשים…כן, יהיה Spider-Man 2 ו-3. זה לא יהיה Homecoming 2 ו-3.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה בכלל לא מפתיע שסוני נמהרים לתכנן סרטי המשך עבור סדרת הספיידרמן שלהם. בסדרת הסרטים הקודמת שלהם “ספיידרמן המופלא” הם התחילו לעבוד על מספר סרטים נוספים לפני ש”ספיידרמן המופלא 2″ נכשל בקופות.

זה גם לא אומר שבסוף הטרילוגיה (אם תקרה) הולנד יפסיק לשחק את מתפס הקירות האהוב עלינו. הולנד כבר ציין בראיונות קודמים שהוא מעוניין לגלם את הגיבור של Marvel במשך עשורים, גם בצעירותו וגם בבגרותו.

כמובן שהטרילוגייה באמת תצא לאור רק עם הצלחת הסרט Spider-Man: Homecoming שיוצא ב-7 ביולי, אנחנו מחכים בקוצר רוח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *