טוני סופרנו הצעיר יככב בסרט הפריקוול

טוני סופרנו, המאפיונר הטלוויזיוני האהוב חוזר למסך בגרסה צעירה יותר

כש"הסופרנוס" הגיעה בפעם הראשונה לערוץ HBO ב-1999, היא החזירה לצופים את האהבה לסיפורי המאפיה האיטלקית של ארצות הברית באמצעות סדרת דרמת פשע מרתקת עם דמויות אהובות. הסדרה סיימה את ריצתה בשנת 2007 עם אחד הסיומים האייקונים בהיסטוריית הטלוויזיה, והמעריצים עד היום מדברים על מה קרה לאגדה שהיא טוני סופרנו.

תשובות לא קיבלנו כמובן, אבל מה שכן קיבלנו זו הכרזה על סרט פריקוול חדש מבית יוצר הסדרה דייויד צ'ייס עם הבמאי אלן טיילור, שביים מספר פרקים בסדרה ופרקים של סדרה נוספת מצליחה של HBO "משחקי הכס". הסרט יתרחש ב-1967 ויתעסק במהומות הגזע בניוארק, שם הסרט הוא The Many Saints of Newark.

אחרי ההכרזה מעריצים התחילו לשאול את עצמם מה יהיה הקשר של הסרט לסדרה האהובה והאם נראה את אחת הדמויות האהובות מופיעה. כעת, לרגל 20 שנים מאז בכורת הסדרה, צ'ייס הודיע שהסרט החדש יכלול טוני סופרנו צעיר בתחילת חייו ברחובות המסוכנים של ניוארק.

הייתי פעם הולך לשם (ניוארק) כל שבת בשביל ארוחת ערב עם הסבים שלי. אבל הדבר שהכי עניין אותי היה הילדות של טוני. הייתי מעוניין לחקור אותה.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

התשוקה של צ'ייס לדמות עצמה והקשר שלו לניוארק הם מה שלדעתי יעשו את סרט הפריקוול נאמן לדמות ויהוו מרכיב הכרחי להצלחה של הסרט כאשר יצא בעתיד הקרוב.

נמשיך לעדכן עם פרטים חדשים על The Many Saints of Newark.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה