צעצוע של סיפור 4 מקבל הצצה ראשונה

צעצוע של סיפור 4 מקבל טריילר, פוסטר ותקציר לקראת יציאתו אל בתי הקולנוע ביוני 2019.

צעצוע של סיפור, הסרט הממוחשב (באופן מלא) הראשון שהופץ מסחרית באופן נרחב, הגיע אלינו אי שם באמצע שנות ה-90 על ידי Pixar וDisney שהייתה אחראית להפצתו. צעצוע של סיפור היה הסרט הראשון באורך מלא של חברת Pixar וזכה להצלחה מסחררת כשהוא הרוויח מעל 361 מיליון דולר ברחבי העולם. מאז יצאו לו שני סרטי המשך שהמשיכו להציג לנו את הרפתקאותיהם של הצעצועים של אנדי כשבסוף הסרט השלישי, אנדי מסר אותם לילדה חדשה שתוכל ליהנות מהם כמו שהוא נהנה בילדותו. כמו במשפחת סופר על 2, Pixar לא מיהרה להוציא את סרטי ההמשך שלה כשהסרט השלישי בסדרה יצא אל בתי הקולנוע לפני כמעט 9 שנים, ב-2010. אך כמו שראינו, היה שווה לחכות.

לפי הפוסטר נראה שהסרט יצא ביוני בשנה הבאה. עד אז קיבלנו הצצה קטנה בצורת טריילר קצר ותקציר שמספרים שבוני, הילדה  שהצעצועים הועברו לבעלותה, מציגה אל החבורה צעצוע חדש וחריג שעשוי ממזלג וחומרי יצרה. לצעצוע החדש קוראים “פורקי” ואתו וודי והצעצועים יצאו אל הרפתקה חדשה ומלאת מכשולים.

הטריילר המתורגם:

הטריילר המדובב:

וודי תמיד היה בטוח במקומו בעולם והאמין שתפקידו המרכזי בחיים הללו הוא לשמור על הילד שהוא בבעלותו, בין אם זה אנדי או בוני. אך כאשר בוני מצרפת צעצוע בר מזל חדש לחבורה בשם “פורקי”, וודי יוצא למסע הרפתקני יחד עם חבריו החדשים והישנים, דרך מסע זה יבין וודי עד כמה גדול עולמנו בעבור צעצוע.

צעצוע של סיפור 4 יגיע אל בתי הקולנוע ב-20.6.2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה