פרטים חדשים נחשפים על רובוטריקים 7

סדרת הסרטים רובוטריקים ממשיכה לסרט נוסף עם "רובוטריקים 7" ואנחנו מקבלים פרטים חדשים על עלילת הסרט

ב-2007, מייקל ביי יצר את אחד מכותרי האדפטציה המצליחים ביותר בכל הזמנים עם Transformers. מאז סדרת הסרטים ראתה עליות ("באמבלבי") אבל בעיקר ירידות מבחינה ביקורתית. למרות זאת, סדרת הסרטים הייתה בין הכותרים המרוויחים ביותר בקולנוע בעשור האחרון, ככה שזה לא מפתיע שבדרך אלינו "רובוטריקים 7".

הסרט החדש, שנקרא רשמית Transformers: Rise of the Beasts, עוד לא קיבל תאריך יציאה, הוא יהיה בעצם פריקוול ויתרחש בברוקלין ב-1994, בין "באמבלבי" וסרטיו של מייקל ביי. כמו כן, ישנם צילומים בפרו, במאצ'ו פיצ'ו, ויש סיפור רקע שמקושר לאינקה.

שם הסרט מקשר באופן ברור לכותר הספין אוף של הרובוטריקים Beast Wars, ולכן הסרט החדש גם יכלול את Optimus Primal, המנהיג של המאקסימאלים. בנוסף, אנחנו נראה בסרט רובוטריקים חייתים נוספים כמו Air Razor ו-Rhinox, ונבל הסרט יהיה Scourge, הנבל המרכזי של הסדרה Beast Wars.

עם איך שהכותר אוהב לשים רובוטריקים בעבר כמו שראינו ב"רובוטריקים: האביר האחרון" ו"רובוטריקים 2: הנקמה", זה לא יהיה מפתיע אם נקבל את הרובוטריקים של Beast Wars כרובוטריקים של תקופת האינקה.

האם זה מעיד לטובה או לרעה לגבי הסרט העתידי? אתם תחליטו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה