הנוסעים בזמן – סדרת המדע הבדיוני בוטלה אחרי שלוש עונות

"הנוסעים בזמן", סדרת המדע הבדיוני של Netflix בוטלה לאחר עונתה השלישית.

"הנוסעים בזמן", הסדרה שנוצרה על ידי בראד רייט, שודרה לראשונה בקנדה בערוץ Showcase, ב-2016. לאחר מכן Netflix שיתפה פעולה עם חברת ההפקה של התכנית, Peacock Alley Entertainment, והייתה אחראית על הפצת הסדרה ברחבי העולם.

הסדרה עקבה אחר אריק מקורמק, שהוא גם הפיק את הסדרה, כסוכן ה-FBI, גרנט מקלארן. הסדרה התרחשה בעולם בו אנשים שחיים מאות שנים בעתיד מסוגלים לשלוח את התודעה שלהם למוחם של אלה החיים במאה ה-21 וכך לנסוע בזמן. מקלראן הוא מנהיג קבוצה שמשימתה היא לחזור אחורה בזמן ולהציל את העולם. יחד עם מקורמק, הידוע ביותר בתפקידו כוויל טרומן מהסיטקום "ויל וגרייס" של NBC, מככבים גם מקנזי פורטר כמרסי וורטון, נסטה קופר ("סופרגירל") כקארלי שאנון, וג'ארד אברהמסון ("אימת המתים המהלכים") כטרבר הולדן. 
העונה השלישית של הסדרה שוחרר ב-14 בדצמבר 2018, אך לפי הודעה של מקורמק בטוויטר, נראה שזו הייתה העונה האחרונה. ביום שישי הוא נפרד מצופיו ואישר תוך כדי את ביטול הסדרה. בהודעתו מקורמק מודה למעריצי התכנית ומוסיף שאין לדעת מה יהיה בעתיד אך התכנית הושלמה:

אחת הכוכבות לצידו של מקורמק, מקנזי פורטר גם נפרדה ממעריציה:
תודה לכם מעומק ליבי. חברה, אתם שיניתם את העולם שלי. מרסי תהיה לעולם חלק ממני. 3569 מתנתקת.
במהלך שידורה, "הנוסעים בזמן" זכתה להרבה מעריצים והצלחה, או כך לפחות היה נראה. הסדרה קיבלה דירוג של 95% ב-Rotten Tomatoes ובדרך כלל היא זכתה לביקורות חיוביות. אבל כנראה הרייטינג לא היה גבוה מספיק כדי להצדיק עונה רביעית. בשלב זה, מקורמק צפוי להמשיך את תפקידו ב"וויל וגרייס", בעוד חברי צוות השחקנים האחרים ממתינים לפרויקטים חדשים. מי יודע אם הנוסעים יחזרו אל המסך דרך פלטפורמה אחרת, בדרך כלל Netflix היא זו שלוקחת סדרות שבוטלו ו"מחיה אותן". בכל מקרה, ההודעה של מקורמק נותנת הרגשה של סופיות לעתידה של התכנית.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

2 תגובות

  1. אני שמח להודיע שבקו זמן אחר הסדרה ממשיכה.

  2. סדרה עם פוטנציאל מבוזבז…זה כמו מאכל שיש בו רשימת רכיבים מעוררי תיאבון והוא יוצא תפל ולא טעים.

השאר\י תגובה