“בלש אמתי”: עונה 3 מקבלת תאריך יציאה ותמונות חדשות

HBO הודיעה שהעונה השלישית של “בלש אמתי” תעשה את הופעת הבכורה שלה מוקדם בשנה הבאה ביום ראשון, 13 בינואר.

“בלש אמתי”, אנתולוגיית הפשע של ניק פיצולטו לא הופיע על המסך מאז סיום עונתה השנייה המאכזבת באוגוסט 2015 ועשתה הפסקה ממושכת, בשביל לתת ליוצר הסדרה יותר זמן בשביל לנסות לעמוד (או לפחות להתקרב) לרמה של העונה הראשונה של הסדרה. ממה שאנחנו יודעים מהעונה השלישית עד עכשיו, נראה שפיצולטו מנסה לחזור לבסיס עם מאמץ זה.

העונה השלישית מתמקמת, כמו העונה הראשונה, בדרום ארצות הברית וחוקרת נרטיבים במספר אזורי זמן שונים (שלושה הפעם). זוכה-האוסקר מהרשלה עלי יככב בסיפור הפשע החדש של פיצולטו כהבלש המשטרתי- וויין הייס, אדם (שכמו הבלשים בעונה הראשונה ראסט קוהל ומרטי הארט) שנרדף בהווה על ידי תיק שאותו חקר שנים לפני, כשהוא עוד היה גבר צעיר. איך שוויין אומר בטריילר לעונה השלישית, “אני רוצה לדעת את כל הסיפור”.

בנוסף לזה שהתאריך הרשמי אושר, HBO פרסמו גם מספר תמונות מ- “בלש אמתי 3”, המציגות את עלי ביחד עם כרמן אג’וגו (סרטי חיות הפלא) וסטיבן דורף. אתם מזומנים לצפות בהן למטה:

פיצולטו הוא עוד פעם הכותב היחיד של הסדרה (חוץ מעזרה קטנה מהכותב של הסדרה “Deadwood” דיוויד מילץ’, בפרק 4), וביים את הסרט ביחד עם דניאל זקהיים (“ג’ק ראיין“) וג’רמי סולנייה (“בחשכת הליל”). ולמרות, אלמנטים דומים בסיפור וקאסט חזק כמו בעונה הראשונה, לעונה 3 עדיין חסר מרכיב חשוב מהעונה הראשונה- בשם, קארי פוקונגה – שפחות או יותר ניווט את העונה הראשונה, בעזרת בימוי יוצא מן הכלל שעזר לייחד את הסדרה מעוד סדרת פשע עם בלשים.

עדיין, יש הרבה דברים לגבי “בלש אמתי” שנשמעים מבטיחים, לפחות על הנייר, אבל לפחות אנחנו יכולים לצפות שעונה זו תהיה רמה מעל הבלגן שקיבלנו בעונה השנייה. יותר מזה, בשביל מעריצים של עלי מסרטים כמו: “אור ירח” (שהוא זכה באוסקר על תפקידו בסרט זה), וכהרע בעונה הראשונה של “לוק קייג'”. אם העונה הזאת תזכיר בדרך מסוימת את הראשונה, אתם יכולים לצפות גם פה למשחק חזק מאוד ממהרשלה עלי.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה