"בלש אמיתי": טריילר לעונה השלישית שתשודר בינואר הקרוב

עונתה השלישית של סדרת המופת "בלש אמיתי", תצא בינואר (אחרי עיכובים רבים) ובינתיים אנחנו מקבלים טריילר עם מהרשלה עלי כשוטר ציניקן ופסימי.

HBO ידועה בכמות הגדולה של הסדרות האיכותיות שהיא הוציאה לאורך השנים, וב-2014 היא הוציאה את אחת הסדרות הכי אינטיליגנטיות בהיסטוריה, "בלש אמיתי". נוצרה על ידי ניק פיצולטו, עונתה הראשונה של הסדרה סיפרה את סיפורו של איש החוק ראסטין "ראסט" קוהל (מת'יו מקונוהי) ומרטין "מרטי" הארט (וודי הרלסון) ומרדפם אחר רוצח סדרתי אכזרי.

העונה הראשונה נודעה כהצלחה ענקית, כאשר זכתה ב-5 מועמדויות באמי, עם זכייה של קארי פוקונגה בפרס ה-"בימוי יוצא מן הכלל". מקונוהי, הרלסון, פיצולטו והסדרה כולה היו מועמדים גם. לצערי ולצער כולם, עונתה השנייה של "בלש אמיתי", הייתה בלאגן מוחלט מבחינת יצירתיות ומשחק חלש של גיבורי הסדרה וינס ווהן, קולין פארל, רייצ'ל אדאמס וטיילור קיץ'. הביקורות לעונה היו כל כך רעות, שמנכ"לה לשעבר של HBO מיכאל לומברדו, לקח את האשמה עליו בכך שהוא הקדים את הסדרה ל-2015 במקום להשאיר ב-2016 כמו שהיה צריך להיות.

דבר אחד שאי אפשר להגיד על העונה השלישית, זה שהיא הוקדמה. עברו כבר 3 שנים מאז סיום השידור של העונה השנייה וכשהעונה השלישית תשודר, העונה השנייה לא תהיה יותר מזיכרון רחוק. כמובן זה יכול להיות רק יתרון. HBO שחררה את הטריילר הראשון לעונה השלישית, שמאשר שהעונה תשודר בינואר הקרוב, אבל בלי תאריך מדויק.

למרות דיווחים שמקונוהי והרלסון רצו לחזור לסדרה, HBO בחרה דווקא בעלי. עלי היה ידוע מתחילת שנות ה-2000 כשחקן קבוע במסך הקטן והגדול, אבל השנים האחרונות היו קפיצה גדולה בקריירה שלו עם הופעות בסדרות כמו "לוק קייג' " ו-"בית הקלפים". ולא מזמן זכייה ענקית בפרס האוסקר לתפקידו בסרט עטור השבחים- "אור הירח".

אחד הדברים המרכזיים שאפשר להבין מהטריילר, היא האווירה, שמאוד דומה לאווירה בעונה הראשונה. העונה כנראה תעבור בין שלבים שונים בחייה של הדמות המרכזית וויין הייס, דבר שמזכיר מאוד את האופן בו צולמה העונה הראשונה עם קוהל והארט.
אחרי העונה השנייה, בלי ספק הסדרה תנסה להידמות יותר לעונה הראשונה שכנראה תיזכר לנצח כאחת מהיצירות הטובות ביותר שהיו במסך הקטן אי פעם.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה