אדומה אש

אדומה אש – טריילר לסרט החדש של Pixar

"אדומה אש" חושף טריילר והסרט החדש של Pixar נראה משעשע, אותנטי ויצירתי במיוחד.

"אדומה אש" מציג סיפור התבגרות של ילדה שהופכת לפנדה אדומה בכל זמן שהיא לחוצה או לא רגועה. מטרת הסרט היא להראות שגיל ההתבגרות הוא תקופה מפלצתית ובהתאם לכך כתוב בפוסטר "Growing up is a beast". הסרט בהפקתם של לינדסי קולינס, Disney ו-Pixar ובבימויה של דומי שי, שזכתה בפרס האוסקר היוקרתי על הסרט "באו". לפניכם טריילר הסרט:

בטריילר ניתן לראות את הילדה המתבגרת מיי לי מתביישת עד אימה מאמא שלה והופכת לפנדה אדומה כשהיא לחוצה. את הילדה המתבגרת תדובב השחקנית הצעירה רוזלי צ׳יאנג ואת אמה תדובב השחקנית המדופלמת סנדרה או שאת פניה כולנו זוכרים מהסדרה המצליחה "האנטומיה של גריי". לפניכם פוסטר הסרט:

אדומה אש

לפי הפוסטר הסרט ייצא לאקרנים ב-2022 ונמסר שהוא ישתחרר במרץ 2022. למרות זאת, נראה שבהחלט יש למה לחכות. Pixar לא מפסיקה להפתיע אותנו עם רעיונות מקוריים ויצירתיים כמו "נשמה" ששוחרר השנה וזכה באהדת הקהל. נושא ההתבגרות הוא נושא שנוגע לכולנו וזכור לכולם בתור תקופה מאתגרת וסוערת. הרעיון מבריק ונראה שהסרט יחליק את הנושא בהומור רב. המשיכו להתעדכן באתר שלנו לגבי פרטים נוספים שיתפרסמו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה