חידוש של הסרט טוויסטר נמצא בפיתוח

סרט האסונות המצליח "טוויסטר" עם הלן האנט וביל פקסטון יחודש ככל הנראה על ידי הבמאי של "אהבה בשחקים: מאווריק"

אחד מהסרטים הפופולרים שאהבנו להשכיר מ-Blockbuster בשנות התשעים היה ללא ספק סרט האסונות "טוויסטר" בכיכובם של ביל פקסטון המנוח והלן האנט, שעקב אחרי הצמד כשהם מנסים לשחרר אל תוך טורנדו טכנולוגיה חדשה שתעזור לחזות ולנתח את תופעת הטבע שמביאה כל כך הרבה נזק בארצות הברית.

הסרט הצליח מאוד בקופות הקולנוע ואף זכה למועמדות בפרסי האוסקר על הסאונד הטוב ביותר והאפקטים הויזואלים הטובים ביותר, אז חידוש עם טכונולוגיית האפקטים של היום נשמע כמו רעיון טוב, ובכן, זה גם מה שב-Universal Studios חושבים.

חידוש של הסרט נמצא כעת בפיתוח עם Universal במגעים להביא את ג'וזף קוסינסקי שביים את "אהבה בשחקים: מאווריק" המצופה לכסא הבמאי ושמועות אומרות שהמפיק פרנק מרשל בתהליכי כתיבת התסריט.

אין ספק שהסרט בסופו של דבר יצא לפועל, בהתחשב בהצלחה הכספית של סרטי אסונות על המסך הגדול, כפי שראינו עם סרטים כמו "סן אנדראס" עם דווין ג'ונסון ו"2012" שהרוויחו פי 3 מתקציבם בקופות הקולנוע. נדאג כמובן לעדכן כשנקבל פרטים נוספים על ההפקה, השחקנים ותאריך היציאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה