ממשיכים להפתיע! – Ubisoft שחררה טריילר אינטראקטיבי חברתי ל-Assassin's creed unity

Ubisoft
Ubisoft לא נחה לרגע ומשחררת טריילר חדש למשחק Assassin's creed unity, אבל בהבדל מכל טריילר אחר,
הפעם הוא טריילר אינטראקטיבי חברתי שנותן לשחקן
הזדמנות להצטרף לטרפת שגוברת מרגע לרגע. הסברים? בבקשה.

השעון מתקתק ועוד כשבועיים יוצא לאור הכותר החדש בסדרת Assassin's creed וכולו בפריז הלא ממש עליזה. חברת Ubisoft שאוהבת להראות עד כמה היא מחוברת לקהל,
כמה היא מקשיבה לו וכמה היא אוהבת לגרות אותו עד השנייה אחרונה (אבל בסטייל), משיקה טריילר חדש בו ה-Assassin של הגולש (בין השאר) יכול לקחת חלק בטריילר עצמו!

במהלך הצפייה בטריילר שבאתר תגלו שניתן לעצור בכל שנייה, ולטייל עם המבט על האזור ועל הדרך להתמקד על כל אחד מהמתנקשים שמופיעים ולגלות עליו פרטים.

כאן נכנס הקטע החברתי. במהלך החודשים האחרונים, חברי קהילת ה-Assassin's creed יצרו באתר דמויות של מתנקשים לפי הטעם האישי ואיך שהם מצאו לנכון, בסיום הם העלו ושיתפו בכל חור אפשרי. יותר מ-200,000 דמויות ייחודיות נשלחו ומתוכן נבחרו 1,400 דמויות שכל אחת ואחת מהן מופיעות… ניחשתם נכון, בטריילר. אז בכל פעם שתעצרו – תגלו על אותה הדמות או המתנקש, פרטים כמו מי יצר אותו, איך הוא יצר אותו ומאיפה הוא.
עכשיו כמו שאנחנו מכירים את Ubisoft, חייב להיות כאן משהו אקסטרה, אז במהלך הסרטון (היחסית קצר) ניתן למצוא 15 מקומות סודיים החושפים תוכן נוסף ומגניב ו-1430 מתנקשים שנוצרו ע"י הגולשים. חושבים שתמצאו את כולם?

בנוסף, יש את האופציה לחקור את ה-Gigapan, פיתוח חדש של Ubisoft המציג "פריים" מהטריילר ברזולוציה גבוהה במיוחד, ובתוכו כמעט כל המתנקשים שנוצרו ועוד כמה מקומות סודיים (ווינק ווינק), ניתן להתקרב, להתרחק ולהיגנב מכמויות הפרטים. עוד דרך נפלאה להמחיש עד כמה המשחק יהיה עמוס בדמויות וקהל.

"היקום של Assassin's creed חי וקיים הודות למעריצים, והטריילר הזה הוא ההזדמנות המושלמת שלהם לקחת חלק פעיל, ולתת למתנקש שלהם לרוץ ברחובות, להתפרץ לבתים ומבנים ולבצע פארקור על גגות פריס." כך אמר גיום כרמונה, מנהל השיווק של Ubisoft. "רצינו לקחת את האינטראקטיב ואת העולם החברתי אל השלב הבא."

שיהיה בהצלחה ולמידע נוסף – תנו בקליק

לא לשכוח, למעוניינים לרכוש את המשחק – רק ב-CDKeyHouse תקבלו הנחה בלעדית !

CDKEY5

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה