כל סוף הוא התחלה חדשה – UBISOFT נפרדת מג'ייד ריימונד

אחרי 10 שנים של שיתוף פעולה מאוד פורה,  עוזבת ג'ייד ריימונד את חברת UBISOFT בחיפוש אחר הזדמנויות חדשות, את מקומה בתפקיד ניהול UBISOFT טורנטו יתפוס אלכסנדר פריזיו.

מאז רוברטה וויליאמס האגדתית מחברת סיירה, לא היו יותר מדי נשים (וחבל) שהפכו לסוג של אייקון בעולם הגיימינג (ולא, לארה קרופט לא נחשבת), מי שכן הצליחה להתברג בגאון והדר היא ג'ייד ריימונד, מי שהתחילה בתור מתכנתת פשוטה והתגלגלה בין תפקידים וחברות עד שהגיעה למונטאריטול, שם היא קיבלה פיקוד כמפיקה על הפקת מותג משחקים חדש בשם ASSASSIN'S CREED.

אחת מסדרות המשחקים הטובות ביותר ש-Ubisoft יצרה
אחת מסדרות המשחקים הטובות ביותר ש-Ubisoft יצרה

במהלך השנים שלה שם היא הייתה חלק גדול ופעיל בהפקת משחקים מהשורה הראשונה, ביניהם Assassin's creed 2, Watch Dogs , Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist  ועוד, בין לבין היא גם הקימה את הסטודיו של UBISOFT טורונטו יחד עם אלכסנדר פריזיו (מי שיתפוס את מקומה ב-29 לאוקטובר) ועמדה בראשו. ג'ייד הוכיחה לאורך השנים שהיא מסוגלת להקים צוותים מנצחים, לתפעל פרויקטים חזקים, לבנות מותגים שיהיו חלק מחייהם של לא מעט גיימרים ועל הדרך גם לנהל חיי משפחה.

"העברתי 10 שנים מדהימות ב-UBISOFT, אני גאה שלקחתי חלק עם כמה מהצוותים הטובים בעולם ועשינו משחקים באמת יוצאי דופן." אמרה ריימונד. בהתייחסותה על עזיבתה היא אומרת "זו אחת ההחלטות הקשות ביותר בקריירה שלי, אבל סטודיו בטורונטו נמצא במקום נהדר ויציב. אני מרגישה שזה הזמן להעביר את שרביט ההנהגה לאלכס לקראת החיפוש שלי אחר שאיפות, הזדמנויות ויעדים חדשים." ולסיום נפרדה ג'ייד גם מ-UBISOFT "אני רוצה להודות ל- Ubisoft על השותפות שלה לאורך השנים, ואני מאחלת להם את הטוב ביותר בהמשך דרכם."

Ubisoft - 10 שנים באחת החברות הגדולות בעולם
Ubisoft – 10 שנים באחת החברות הגדולות בעולם

מנכ"ל UBISOFT יאניס מאלאט נפרד מג'ייד תוך סיכום תקופתה "בשם Ubisoft , אני רוצה להודות לג'ייד על הנהגתה ותרומתה הרבה לאורך השנים." בנוסף, התייחס מאלאט גם להחלפת הפיקוד "הסטודיו בטורנטו מהווה חלק אינטגרלי מ-UBISOFT העולמית ואלכס שהיה בלב הצמיחה והגדילה של הסטודיו, הוא הבחירה הטבעית והברורה להוביל את הקבוצה המוכשרת של האנשים שם על מנת שימשיכו לפתח משחקים מדהימים ."

לנו נותר רק להמתין ולראות לאן תיקח את ג'ייד הרוח ואילו משחקים יצאו תחת ידה המוכשרת, ואני בטוח שהמשפט שיוביל אותה בדרכה החדשה הוא – Nothing is true, everything is permitted.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה