אקדמיית המטרייה – תמונות ראשונות מהעונה החדשה

סדרת הקומיקס "אקדמיית המטרייה" חוזרת לעונה שנייה ואנחנו זוכים תמונות חדשות ותקציר מלא

אחרי סיום מותח שכלל את סוף העולם, אנחנו ממתינים בציפייה לעונה החדשה של "אקדמיית המטרייה" של נטפליקס. עד כה, לא ממש קיבלנו פרטים לגבי העונה החדשה, למעט מספר פוסטרים רשמיים של גיבורינו, אבל כעת, קיבלנו תמונות חדשות מהעונה עצמה לקראת יציאתה בשירות הצפייה.

התמונות הראשונות לא ממש אומרות לנו מה הולך לקרות עם הצוות אבל אנחנו יכולים לנחש שהם נעו אחורה בזמן אל תקופת שנות החמישים והשישים. לשמחתנו הרבה, שוחרר גם תקציר מלא שאומר לנו בדיוק לאילו צרות חדשות היתומים האהובים עלינו בנטפליקס נכנסו הפעם.

חמש הזהיר את המשפחה שלו (כל כך הרבה פעמים) שלהשתמש בכוחותיו לברוח מהאפוקליפסה של וינה ב-2019 היה מסוכן. ובכן, הוא צדק – קפיצת הזמן פיזרה את האחים בזמן באזור של דאלאס, טקסס. לאורך תקופה של 3 שנים. בהתחלה בשנות ה-60. חלקם, בגלל שנתקעו בעבר כבר כמה שנים, בנו לעצמם חיים והמשיכו הלאה, בטוחים בכך שהם היחידים ששרדו. חמש הוא האחרון שנחת, באמצע יום דין גרעיני, שקרה – זהירות ספוילרים – בגלל השינוי שגרמה החבורה לקו הזמן. כעת אקדמיית המטרייה צריכה למצוא דרך להתאחד מחדש, לגלות מה גורם ליום הדין, לשים לזה סוף, ולחזור להווה כדי לעצור את האפוקליפסה השנייה. בו בזמן שהם נרדפים על ידי שלישית מתנקשים שוודים קטלניים.

בהתחשב שהצוות חוזר לשנות השישים בדאלאס, אפשר להניח שמה שגרם ליום הדין הגרעיני זה מקושר איכשהו להתנקשות בחייו של ג'ון אף. קנדי, שאם אנחנו לא טועים, נרצח בידיו של חמש בעונה הראשונה. חתיכת פרדוקס זמן.

בכל מקרה, אין ספק שמצפה לנו הרבה בידור והרבה מאוד אקשן כשסדרת הקומיקס תחזור לעונה שנייה בנטפליקס ב-31 ביולי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה