משפחה לא מתפקדת: טריילר חדש ל-The Umbrella Academy

נטפליקס נותנת הצצה לקומדיה האפלה החדשה, The Umbrella Academy, שמביאה לידי הומור את תחום גיבורי העל.

הסדרה החדשה “The Umbrella Academy” (אקדמיית אמברלה) מבוססת על סדרת קומיקס אפלה שנוצרה ע”י סולן My Chemical Romance, ג’רארד וואיי, יחד עם המאייר גבריאל בהא. העלילה מספרת על קבוצת גיבורי על במציאות חלופית בהיסטוריה של ארה”ב. קבוצת גיבורי העל בעצם אומצה מגיל צעיר ע”י סר רג’ינלד הארגריווס (קולם פאורה) במטרה לאמן אותם על מנת שיוכלו להציל את העולם בשלב מאוחר יותר, הקבוצה מתאחדת בגיל מבוגר בעקבות טרגדיה ואף על פי שהם חולקים אג’נדות ודעות זהות, כוחות העל והיכולות השונות שלהם גורמים להם לקשיים במהלך החיים. הרבה לפני הדיבור על הסדרה – היה גם דיבור על אדפטציה לסרט אבל ההפקה לא יצאה לפועל. 

בסדרה יש לא מעט כוכבים, כגון אלן פייג’, טום הופר, רוברט שיהאן, מארי ג’יי בלייג’, אמי ראבר-למפמן, ואיידן גלאגר. בטריילר החדש אנו זוכים להצצה על הקבוצה שמתאחדת עקב טרגדיה ועדים לכוחות העל שלהם. שלא כמו ב-“הנוקמים” או “ליגת הצדק”, גיבורי העל כאן הם יותר מעודנים ולא מפחדים להראות רגשות ותסכולים. 

צוות הסדרה חשף חומרים מהסדרה החדשה בקומיקון ניו-יורק השנה במהלך הפאנל של “Netflix & Chill”, יחד עם חומרים מסדרות נוספות של נטפליקס – “Chilling  Adventures of Sabrina” (הרפתקאותיה המצמררות של סברינה), “The Haunting of Hill House” (מי מתגורר בבית היל) והפריקוול “The Dark Crystal: Age of Resistance” (הקריסטל האפל: עידן ההתנגדות); כולם תחת חסות חברת ג’ים הנסון.

הקומיקס הפופולרי והאפל גרף קהל מעריצים נאמן לאורך שנים בצורת קאלט, וזה שלא מעט כוכבים ישתתפו בסדרה עצמה רק מעצימה את התלהבותם. עם תחום גיבורי העל שסוחף כל מקום אפשרי וכל מדיה אפשרית, זה בהחלט מרענן לראות סדרה שנותנת לו ספין וטוויסט מסוים. קהל המעריצים מכיר את הקבוצה כקבוצת “האווטסיידרים” ולא שייכים מאשר נורמלים וזה בעצם יותר מציאותי בצורה הזו.

הסדרה תצא לאוויר ב-15 לפברואר 2019 בנטפליקס.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה