קימי שמידט הבלתי שבירה חוזרת בטריילר לפרק האחרון

Netflix שחררה טריילר לפרק האחרון של הקומדיה "קימי שמידט הבלתי שבירה".

"קימי שמידט הבלתי שבירה" עוקבת אחר אישה ילדותית ותמימה כשהיא מתחילה את חייה מחדש לאחר ששוחררה מבונקר תת קרקעי של הכומר ריצ'רד (ג'ון האם). במהלך העונות רואים איך קימי מקימה חיים חדשים עם טיטוס (טיטוס בורג'ס), ליליאן (קרול קיין) וג'קלין (ג'יין קרקובסקי), החברים החדשים בניו יורק, ומדי פעם גם איך היא וחברותיה העבירו את זמנן בבונקר.

Netflix הודיעה בשנה שעברה שהעונה הרביעית של "קימי שמיט הבלתי שבירה", תהיה העונה האחרונה. העונה כללה 6 פרקים כשהפרק הקרוב ישמש כפרק האחרון של הסדרה. הטריילר לפרק שוחרר ומבטיח למעריצים סוף בלתי נשכח:

הפרקים הקודמים בעונה הציגו את אחד מחסידיו של הכומר כשהוא ניסה להאשים את קימי בחטיפה ובמאסר של ריצ'רד בעזרת סרט דוקומנטרי. לאחר שקימי לא הצליחה להגיע אתו אל עמק השווה, היא החליטה להפיץ את המסר שלה נגד שנאת נשים והתעללות נפשית, לילדים. בטריילר רואים שקימי סיימה לכתוב ולאייר את הספר והיא מתחננת לפרסם אותו בעזרתה של ג'קלין. בינתיים, טיטוס נראה מניח למשימתו, להחזיר את האקס שלו, מייקי בחזרה, כשהוא מפלרטט עם דמותו של ג'ון ברנטל ("המעניש").

תוכניות מעטות בעשור האחרון הציגו בצורה כה יוצאת דופן כתיבה חדה, פרשנות חברתית קשה, הומור מבריק, וקו עלילה מעניין ומשמעותי על ריפוי נפשי כמו "קימי שמידט הבלתי שבירה". עכשיו, עם סיום הסדרה, אפשר להגיד שקימי שמידט הציבה רף חדש לקומדיות הטלוויזיה והייתה חוויה יוצאת דופן.

"קימי שמידט הבלתי שבירה" תעלה אל Netflix ב-25 ביוני 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה