רגע לפני יציאתו- טריילר לסרט "חנות חדי קרן" של Netflix

קפטן מארוול וניק פיורי כמו שעוד לא ראיתם אותם בטריילר ראשון לסרט החדש "חנות חדי קרן"- שייצא לשירות Netflix.

ברי לארסון (Brie Larson)- או כמו שכולנו מכירים אותה היום- קפטן מארוול נכנסת לתפקיד בימוי בסרט החדש שלה "חנות חדי קרן" שעתיד לצאת לשירות Netflix.
לארסון עתידה לככב בסרט כ-קיט, ולצידה סמואל ל' ג'קסון- הרי הוא ניק פיורי בכבודו ובעצמו, המשחק לצידה גם בסרט "קפטן מארוול".
זוג השחקנים גם הופיע יחד בסרט "קונג: אי הגולגולת", אך זה יהיה הסרט הראשון בו אחד מהכוכבים אחראי על הבימוי.

הסרט עתיד לספר על קטי, בת 20+ שמתקשה להניח את תקופת הילדות מאחוריה ולא רוצה להתבגר, עד שהיא נתקלת באיש מכירות מוזר ומסתורי (ג'קסון), שמציע לה להגשים משאלת ילדות ישנה- "אני רוצה חד-קרן". כי בתכל'ס- מי לא?

התסריט המקורי לסרט נכתב על ידי סמנתה מונטגומרי מסינטיר (Samantha McIntyre) וצולם בכלל לפני צילומי "קפטן מארוול", במהלך שנת 2016 ונקנה על ידי Netflix בתחילת השנה האחרונה.
ועכשיו, אחרי ש"קפטן מארוול" כבר נמצא בבתי הקולנוע- והבכורה של "חנות חדי קרן" ממש מעבר לפינה, Netflix משחררת טריילר ראשון כדי להראות לנו- מה לעזאזל הולך לקרות?

בנוסף לטריילר, Netflix שחררה גם את הפוסטר הרשמי של הסרט:

כמו שאפשר לראות בטריילר, הסרט עתיד לעסוק בקושי של קיט להתבגר, ובהתמודדויות מול הכשלונות של החיים כאדם בוגר.
הסרט כבר הוצג בעבר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורנטו (TIFF) וזכה לביקורות מעורבות, וכרגע ציונו באתר Rotten Tomatoes עומד על 68% עם 19 ביקורות שונות.

בביקורות שכבר יצאו לסרט- המבקרים שיבחו את ההופעות של לארסון וג'קסון יחד עם שאר השחקנים שלוקחים חלק בהפקה, בינהם קרן סוני (דופינדר מסרטי "דדפול") וג'ואן קיוזק ("סדרה של צרות").

הסרט עתיד לעלות לשירות הצפייה Netflix בתאריך 05/04/2019.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה