המשחק Vampyr זוכה לקבל שני מצבי משחק חדשים

משחק ה-RPG הגוטי Vampyr, יקבל שני מצבי משחק חדשים עוד הקיץ.

אחד המשחקים שנכלו להצלחה גדולה לאחר יציאתם הוא ללא ספק המשחק מבית Dontnod Entertainment, הלא הוא Vampyr. מדובר במשחק RPG גוטי יוצא מהכלל, שגולת הכותרת בו היא הקרבות שבו. עבור אלו מכם שכבר סיימו את המשחק, ומעוניינים לחזור ולשחק בו שוב, ככל הנראה שהידיעה הבאה היא בשבילכם. הוכרז כי במהלך הקיץ המשחק יזכה לקבל שני מצבי משחק חדשים.

כבר זמן מה שאנחנו יודעים כי הקבוצה שאחראית על המשחק מתכננת עדכון שיביא לנו מצב משחק של הסיפור, בו הקרבות פחות אינטנסיביים (ופחות מאתגרים). המצב השני הולך להתווסף עבור Vampyr הוא “Hard”. השוני בו יהיה פחות נקודות ניסיון שנרוויח במהלך המשחק. כמובן שהובטח גם כי למצב תהיה אופטמיזציה בהתאם, ככה שלא נרגיש מקופחים עד כדי כך.

אם אתם עדיין מאלו שאין להם את המשחק ברשותם ולא יודעים על מה כל ההתלהבות, עכשיו יש לכם את ההזדמנות המושלמת לרכוש עבורכם עותק של Vampyr. ב-Steam ניתן לבוא ולרכוש את המשחק בהנחה של 25%. אז אם לונדון הויקטוריאנית של שנת 1918 קורצת לכם, ואתם רוצים להתאקלם כמו שצריך בעיר האפלולית, זה זמן מצויין לעשות זאת.

מה אתם חושבים על שני מצבי המשחק החדשים שהולכים להתווסף בקרוב מאוד? האם לדעתכם ישנם דברים אחרים שניתן לעשות על מנת לשפר ולשדרג את חווית המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה