טרילר חדש לעונה 5 של Voltron Legendary Defender

במי אפשר לבטוח בעונה החדשה של Voltron Legendary Defender?

סדרת האנימציה של חברת Dreamworks הצליחה לקחת את הכותר האהוב של Voltron ולספק לנו ארבע עונות מלאות באקשן מרהיב, דרמה ודמויות אהובות. העונה הרביעית של Voltron Legendary Defender הגיעה לשיאה במהלך המלחמה עם אמפריית גאלרה, כשהנסיך לוטור הציל את גיבורינו במהלך קרב איטנסיבי עם המכשפה הרעה הגר ונשארנו עם השאלה הגדולה “מה עכשיו?”.

כעת, אנחנו מקבלים טריילר חדש ומגניב של העונה החמישית והמצופה של סדרת האנימציה המצליחה, ונראה שמצפה לנו הרבה אקשן והרבה דרמה בעונה החדשה. מוזמנים לראות:

יחד עם הטריילר, קיבלנו תקציר של העונה החדשה, שחושף שזארקון מסתתר בצללים וממתין לזמן המושלם לתקוף את גיבורינו.

מופתעים מהגעתו לעזרה של הנסיך לוטור בקרב נגד המכשפה האפלה הגר, הפאלאדינים מתקשים עם ההחלטה של לבטוח בו או לא. למרות שהם חשדנים, צוות וולטרון מצליח לשחרר עוד מורדים בעזרת מידע שיש ללוטור. ברגע שהדברים מתחילים להראות טוב, זארקון תוקף, שמוביל לשרשרת אירועים מפתיעה ומזעזעת.

נראה שמצפה לנו באמת סיפור מלא במתח ודרמה, האם הלוחמים שלנו יכולים לסמוך על לוטור או שהוא חלק מתוכנית גדולה יותר של זארקון הרשע? אני מניח שנגלה כשהסדרה תחזור לרשת Netflix ב-2 במרץ.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה