טריילר לעונה 6 של Voltron Legendary Defender

העונה ה-6 של Voltron Legendary Defender בפתח, ואיתה מגיע הטריילר.

בטריילר של העונה החדשה של Voltron Legendary Defender אפשר לראות כי לא חולף לו זמן רב מאז הסיום של עונה 5, בה Lotor עלה לכס המלוכה כשלצידו עומד Voltron. החיפוש של לוטור אחרי המשאב יקר הערך (Quintessence) ממשיך, וזאת בכדי לאחד את בני עמו שנמצאים בפילוג בשל החלפת השילטון. מי שמאתגר את הקיסר Lotor ורוצה להפיל את השילטון שלו, הוא המפקד Sendak. לחברי צוות Voltron לא ברור עדיין במי אפשר לבטוח ובמי לא. אנחנו רואים ש-Keith שב אל החבורה העליזה, כשהוא כולו זועם ונסער מאותו דבר שזה עתה גילה. האם המשאב אותו החבורה מחפשת הוא זה שיציל את עתיד ה-Galra והיקום כולו? או שאותו משאב הוא זה שיביא לאבדון והחורבן של כל היקום?

כרגע לא ידוע על מספר הפרקים שישוחררו עבור עונה 6 של Voltron Legendary Defender, אבל אנחנו מהמרים על 7 פרקים. מהתמונות ששוחררו מ-DreamWorks נראה שהעונה תכלול בתוכה גם פרק פילר, בו הדמויות המרכזיות יוצאות למסע צבעוני ומשעשע של מבוכים נגד דרקונים. העונה ה-6 תשוחרר ב-15.6 והיא תשודר בנטפליקס.

מה אתם חושבים על הטריילר לעונה החדשה? האם נזכה לקבל תשובות למספר הלא מבוקר של השאלות שיש לנו, כמו איפה Shiro האמיתי? האם באמת אפשר לבטוח ב-Lotor? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

 

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה