War for the Planet of the Apes – פרטים ושמועות

War for the Planet of the Apes, הוא הסרט הבא באחת מסדרות הסרטים הכי מצליחות בשנים האחרונות, אז לקראת יציאת הסרט בקיץ שנה הבאה, החלטנו להביא לכם מידע, שמועות ועוד….

סדרת הסרטים שמחדשת את סרטי כוכב הקופים שהתחילו לפני כמעט 50 שנה, נחשבת היום לאחת מסדרות הסרטים הטובות בקולנוע הנוכחי, הסרט הבא של הסדרה War for the Planet of the Apes צפוי להדהים באותה מידה כמו קודמיו, אז הנה כמה פרטים על הסרט לפני יציאתו ביולי שנה הבאה כדי לעורר לכם את התאבון.

פוסטר הסרט והטריילר הראשון

נתחיל עם מה שבדרך כלל פותח לצופים את התאבון לסרט טוב, הפוסטר והטריילר שהם רואים בקולנוע, אז הנה הפוסטר המצמרר שרק בתמונה אחת ומילה אחת כבר קובע את האווירה ואת המשקל של הסרט

war-for-planet-apes-poster

הטריילר הראשון לסרט שהוצג בקומיקון בניו-יורק והתחיל את גל הפרסום של הסרט, שהמשיך עם פאנל, פרסומי שלטי חוצות וחשיפה קלה של העלילה

מבחינת צילום ואווירה, War for the Planet of the Apes מרגיש הרבה יותר גדול מקודמיו וסרט מלחמה מלא.

סיזר הוא יותר אנושי בסרט זה

סיזר, גיבור סדרת הסרטים ומנהיג השבט, צפוי להיות יותר אנושי בסרט הקרוב. בעקביות עם התפתחותו מהסרט הקודם, אנדי סירקיס המוכשר המגלם את הקוף מסביר כי סיזר יילך יותר כמו אדם, יביע את עצמו יותר בדיבור שותף (שאומר כי שוב יראה יכולת דיבור שפת אדם משופרת) ויראה תכונות יותר של אדם מאשר קוף. השחקן מסביר:

פיזית, הוא הרבה יותר עם גב ישר, יותר אנושי. הוא ממשיך להתפתח. שפתית הוא דובר יותר שוטף. בסרט זה היא כמעט אדם.

אם אתם זוכרים בסרט האחרון הקופים גילו את השפה. הם מצאו סוג של אב-טיפוס שפתי וזה היה קומבינציה של סימנים וקולות של קופים ומילים משונות אנושיות. עבור סיזר, המילה האנושית הופכת להיות אופן ההתבטאות הראשי שלו. זה היה אתגר גדול עבורי ביצירת הגרסה הבאה של סיזר.

מקור

עצם העובדה כי במהלך הסרטים אנחנו רואים את ההתפתחות של סיזר, נותן לסדרה תחושה יותר שוטפת והתקדמות לכיוון מטרה סופית.

קובה, הקוף האהוב מהסרט הקודם, לא חוזר

קןבה, הקוף שעבר היסטוריה ארוכה של התעללות בידי בני אדם וזכה לסימפטית הצופים, לא יחזור לסדרה.

אחרי שהסרט האחרון, הגיע לשיאו עם קרב בין קובה וסיזר שבסופו ראה את קובה נופל למותו, לא מעט מעריצים של סדרת הסרטים קיוו לראות את הקוף חוזר באופן מפתיע בסרט ההמשך אך מפיק הסרט Dylan Clark אומר שלמרות שהוא דמות חזקה שהוא לא היה רוצה להפרד ממנה, הוא סופית מת.

היינו קצת מבואסים…קובה הוא דמות נהדרת. הוא היה בידור נהדר. הוא היה נהדר לסיזר. סיזר אהב את קובה. הוא היה אחיו עד שהאנשים הגיעו וקובה לא יכל לשלוט בזעמו…אהבנו את מה שזה אמר על העולם אבל גם אהבנו מה שזה אמר רגשית על שתי הדמויות. היינו מאוד עצובים לראות אותו נופל למותו 300 רגל במחלקת האפקטים…האם מישהו יכול לשרוד נפילה כזאת? באמת? התשובה היא לא.

מקור

טום קרוז רוצה לשחק את אחד הקופים

ובחדשות מוזרות יותר, טום קרוז, שחקן האקשן החתיך וקצת מחורפן שכולנו אוהבים, פנה למפיק Dylan Clark שאיתו עבד על הסרט Oblivion והראה רצון לשחק קוף באחד מהסרטים.

בסיפור די מצחיק מצד המפיק לשעבר של Oblivion, הוא מספר שהוא התחיל לביים את סדרת הסרטים אז הוא ממש רצה את ג'ייסון קלארק לסרט הראשון אפילו שהוא חבר טוב עם טום קרוז מאז הסרט שעשו יחדיו והוא מספר

הוא כל הזמן שולח לי אימיילים "אני רוצה לשחק קוף…", כל הזמן משחק איתי ואומר לי "אני הבנתי את זה, אני הולך להיות הקוף הזה בסרט הבא"

קטע טרוויה קטן ומקסים שרק מוסיף לאגדה המוזרה שהיא טום קרוז.

הטריילר הבינלאומי ועלילה כללית

אז התחלנו עם טריילר, זה רק מרגיש מתאים לסיים עם טריילר. זהו הטריילר הבינלאומי שנחשף לכולם ומציג עוד קצת מהאוויר והמתח של הסרט

אז כפי שניתן לראות מהטריילר, יש פקודת חיסול על ראשו של סיזר אבל הוא כמובן עוצר אותם ומסוגל להאזין לתוכניות של בני האדם באמצעות קשר שמצא על אחד החיילים.

למיטב הבנתנו, סיזר עדיין מנהיג עבור הקופים אבל ישנם מספר קופים שלא תומכים לגמרי בסיזר כמנהיג וזה יהיה מעניין לראות איך סיזר יתמודד עם האיום המסיבי שמתקרב אליו בפקודת וודי הארלסון שמשחק את הרע בתפקיד רציני מאוד לעומת תפקידיו הקודמים (Zombieland, Now You See Me).

לסיום,הסרט החדש בסדרת כוכב הקופים המודרנית, War for the Planet of the Apes נראה גדול, מדהים ומרשים בכל אופן מקודמיו.
נראה כי הבמאי Matt Reeves מתכנן לסיים את הטרילוגיה החדשה בשיא, המלחמה מתחילה ב-14 ביולי 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה