היכונו לבואם של ה-Dark Elves ב-Total War: Warhammer II

אחרי שבשבועות האחרונים קיבלנו מנה גדושה משני הצבאות הראשונים של Total War: Warhammer II, הלא הם אנשי הלטאה (Lizardmen) והאלפים הנעלים (High Elves), מגיע עכשיו תור הגזע השלישי לתפוס את מקומו בזירה – ה-Dark Elves.

הגזע החדש מורכב בעצם מבני דודם של האלפים הנעלים, אבל מהצד הפחות סימפטי של המשפחה. האלפים האפלים הם זיקוק כל הרוע והאכזריות שיש לגזע מחודד האוזניים להציע, ומביאים איתם מסורת ארוכה של נהנתנות, סאדיזם וצימאון לדם אויביהם.

את האלפים האפלים ינהיג מלקית' (Malekith) יחד עם אימו המרשעת מוראת'י (Morathi), והם יצאו למסע של אימה וזוועות במטרה להשתלט על ה-Great Vortex of Ulthuan, כחלק מתוכנית נקמה אדירה בשאר הגזעים.

בנוסף לשלושת הגזעים שכבר נחשפו ישנן שמועות על גזע רביעי כלשהו שעשוי להצטרף לקרבות של המשחק, אך מדובר באגדות ילדים שלעולם לא יוכחו.

Total War: Warhammer II יגיע למחשב האישי ב-28 לספטמבר השנה, וניתן כבר עכשיו להזמנה מראש. בהתחשב בכך שהתוכנית הגדולה של Creative Assembly, יוצרי הסדרה, היא לשלב את המשחק הזה עם Warhammer הראשון, ולהוסיף לשניהם משחק שלישי לכדי מגה-משחק עצום יש בהחלט סיבות להתרגש.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה