הוכרז חלון היציאה לאור של Wasteland 3

המשחק Wasteland 3 הצליח לקראת סוף שנת 2016 להשיג יעד מימון מרשים של 3 מיליון דולר. מאז העובדים בחברת inXile Entertainment עובדים במרץ כדי לקראת השחרור המצופה שלו. הם עבדו תקופה ארוכה בשקט תעשייתי ולא שחררו הרבה מידע, עד השבוע שבו קיבלנו לא מעט חדשות לגבי המצב של המשחק.

דבר ראשון, תאריך השחרור הצפוי של המשחק נקבע לרבעון האחרון של שנת 2019, מה שאומר שצפויה לנו תקופת פיתוח של לפחות שנה וחצי עד שנוכל לקבל את המשחק לידיים. מבחינת שלבי הפיתוח, רובו הגדול של המשחק (כ-90%) כבר עברו ביקורת ראשונה מבחינת התסריט והעיצוב האומנותי, כאשר עיצוב השלבים נמצא בשלב אחד מאחוריהם. התוכנית כרגע היא לסיים את השלד של מצב המשחק העיקרי בחודש הקרוב כדי לאפשר למפתחים לעבוד סביבו.

מעבר לכך, מצב המשחק מרובה המשתתפים "פועל" על המחשב והקונסולות, אבל זאת הגדרה די מעורפלת. האנימציה של הפנים של הדמויות ותנועות הגוף נמצאת על המסלול המהיר, והממשק של המשחק עובר שינוי משמעותי מזה שהיה ב-Wasteland 2 כדי להתאים אותו לעולם הקפוא של המשחק החדש ולהפוך אותו לפחות "פיזי" כהגדרת המפתחים, ולנגיש יותר לשחקן. נצטרך להמשיך ולהמתין עד לסוף שנת 2019 כדי לראות איך הכל מתחבר ומתממש.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה