מצב המשחק מרובה-המשתתפים של Watch Dogs 2 נדחה

מצב ה-Multiplayer במצב הסיפור הוא אחד מהדברים שהכי “מכרו” את Watch Dogs 2 למעריצים – אבל זה נראה שהשחקנים לא יוכלו להיכנס אליו בהשקת המשחק. יום לפני ההשקה, Ubisoft הכריזה שמצב ה-Multiplayer של המשחק יגיע רק ב-Patch הבא של המשחק (לא ה-Day One Patch).

כולנו שואלים את עצמנו מהי לעזאזל הסיבה של Ubisoft לעשות את זה. ובכן, מאפיין ה-Multiplayer במצב הסיפור של Watch Dogs 2 והצטרפות לעולם המשחק גורם כרגע ללאגים קשים במשחק ו-Ubisoft הכינו Patch שמתקן את הבעיה הזו – לכן צריך לחכות כמה ימים עד שישוחרר רשמית.

קצת מבולבלים איזה מאפיין נדחה? בואו נעשה סדר: ניתן עדיין לשחק במצב Co-Op של עד 4 שחקנים ולשחק במשימות הייעודיות לכך, אבל לא ניתן להצטרף בצורה חלקה סתם כך לעולם המשחק של חבר או לפרוץ אליו בזמן הסיפור.

wd_news_3ways_co-op_ncsa_263790

בכל מקרה, המשחק נראה פשוט נהדר ואני אישית לא יכול לחכות כבר לתת לכם את הסיקור שלי עליו ולומר את דעתי. אם כל עניין ה-Multiplayer במצב הסיפור מבאס אתכם, תדעו שה-Patch כבר מוכן ומה שמעכב אותו זה אישורים מצב Sony ו-Microsoft אז זה עניין של ימים ולפי דעתי כבר השבוע נראה את ה-Patch.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *