Watch Dogs 2- נחשף טריילר חדש, תאריך יציאה ועוד

היום שודר שידור חי אשר הציג לנו לראשונה את המשחק ששמענו עליו כל כך הרבה לאחרונה- Watch Dogs 2. בנוסף לטריילרים שהוצגו בלייב הגיע מידע רב על המשחק ובהחלט נראה כי Ubisoft מתכננת להוסיף שיפורים משמעותיים מהמשחק הקודם- אנחנו פה בכדי להציג לכם אותם.

Watch Dogs המקורי הוצג לראשונה באירוע E3 2012, ומאז צבר התלהבות רבה מצד מעריצים רבים עם דמו המשחקיות שלו שנראה מצוין, ולבסוף אכזב את אותם המעריצים וחווה ירידה בגרפיקה, משימות שחוזרות על עצמן, בעיות בביצועים ועוד…

עכשיו, לקראת E3 2016 אנו מקבלים מספר טריילרים וסרטונים על משחק ההמשך אשר מציגים את המשחקיות של המשחק, וכמו אותו מקרה של המשחק הקודם- גם הטריילרים נראים מדהים וגורמים לציפייה אדירה, אך האם באמת כדאי להסתמך גם הפעם על סרטון משחקיות כמו בפעם הקודמת? את זה נשאיר לכם להחליט.

אז אילו פרטים קיבלנו בדיוק על המשחק?

  • פארקור משופר- בשידור החי המפתחים דיברו על כך שלדמות החדשה (שעליה נדבר מאוחר יותר) יהיו כישורי פארקור מתקדמים יותר משל איידן (הדמות הראשית של המשחק הראשון), מה שאומר שלמשחק תהיה תחושה הרבה יותר חיה במרדפים, בריחה וסתם בטיפוס למקומות גבוהים בשביל הכיף. דבר זה הוא משהו שראינו כבר בסדרת Assassin's Creed, שגם עליה אחראית Ubisoft, ואנו כבר יודעים שהיא יודעת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר- אז יש למה לצפות.
  • גאדג'טים חדשים- רכב קטן בכדי לחקור את שדה הקרב לפני שקובעים אסטרטגיה בשלב מסוים מבלי להיחשף לאויבים, רכב קטן אחר בכדי ללחוץ על כפתורים במעליות ודברים בסגנון ומין אווירון בכדי לצפות באזור מלמעלה- את כל אלה תמצאו במשחק.
  • אפשרויות פריצה חדשות- בניגוד למשחק הראשון, תוכלו לפרוץ לטלפון, חשבון בנק ועוד דברים מכל אדם ברחוב בלי קשר למי הוא. דברים שיעזרו לכם בעיקר ברגעים בהם תצטרכו להסיח את דעתו של מישהו ולחמוק ממנו בלי שישים לב. כל אדם שהולך ברחוב נראה הרבה יותר משמעותי, בגלל כוחות הפריצה האימתניים שלכם. בנוסף, במהלך המשחק תיפתח לכם האפשרות לפרוץ לכל האנשים בסביבה בבת אחת, שיכול להיות שימושי במקרים רבים.
  • הנשק החדש- במשחק הראשון לדמות הראשית היה מטה נשלף כנשק. כעת המפתחים חיפשו נשק שכל אחד יכול לעשות בבית, ושיהיה מיוחד ומקורי, לאחר חיפושים ארוכים באינטרנט מצאו המפתחים את הנשק שלהם- כ.
  • העיר החדשה- המשחק הראשון התרחש בעיר שיקגו, אך המפתחים סיפרו שהם התלבטו בין מספר ערים למקם בהן את המשחק השני ולבסוף החליטו שסן פרנסיסקו היא העיר המתאימה ביותר.
  • גרסאות מיוחדות למשחק- לכל משחק יש לפחות גרסה מיוחדת אחת, ולמשחק הזה (על סמך מה שידוע לנו כעת) יהיו שניים- Deluxe Edition ו-Gold Edition, את זה גילינו לאחר ששתי הגרסאות הללו הופיעו לאחרונה באתר Amazon.
  • דרך המשחק- המפתחים סיפרו שכאשר המשחק הראשון שוחרר הם חשבו על סוג השחקנים שהמשחק מתאים להם, והחליטו שבעצם כל שחקן משחק את המשחק בדרך שלו. במשחק החדש הם התרכזו בכל דרכי המשחקיות האפשריות בין אם זה אומר לעבור שלבים בקרבות רובים, להתחמק בשקט מהאויבים או להשתמש רק ביכולות הפריצה.
  • הדמות המרכזית החדשה- המשחק החדש יציג אתו גם דמות מרכזית חדשה, הפעם זה יהיה מרקוס, מרקוס הוא האקר מקצועי אשר הואשם בפשע שהוא לא ביצע, ועכשיו רוצה להשיב צדק לעיר ביחד עם כת ההאקרים שהוא נמצא בה.
    לדמות שוחרר אפילו טריילר משלה! תוכלו לצפות בו כעת:

כמובן שיש עוד שיפורים למשחק החדש אך אלו השיפורים שהיו הבולטים ביותר מבין כולם, ולפיהם בהחלט נראה כי Ubisoft משקיעה במשחק ומנסה לתקן את הכישלון של המשחק הקודם.

השתכנעתם והכנתם כבר את הארנק? אז אתם תשמחו לדעת שעם כל המידע שוחרר גם תאריך השחרור של המשחק והוא ה-15 לנובמבר בשנה זו.

ואם זה לא מספיק, אתם מוזמנים גם לצפות באחד מהטריילרים ששוחררו היום למשחק  מציג את העיר החדשה של המשחק:

אז הנה לכם, זה המידע שקיבלנו על המשחק, וכמו שאתם כבר יודעים, נקבל הרבה יותר ב-E3 שכבר מעבר לפינה.
מה דעתכם על המשחק עד כה? האם לדעתכם Ubisoft תפתיע אותנו והמשחק יתקן את הבעית שהיו לקודם ויממש את הפוטנציאל שלו? או שגם הפעם מעריצים רבים יתאכזבו?ספרו לנו את דעתכם בתגובות!

אודות רובי מטוסביץ'

השאר\י תגובה