טריילר חדש ל-Watch Dogs 2 מציג בונוסים ל-PlayStation 4

המשחק Watch Dogs 2 של Ubisoft יקבל בונוסים של הזמנה מוקדמת די מעניינים ב-PlayStation 4. טריילר חדש ששוחרר למשחק מפרט לנו בדיוק איזה תוכן נקבל אם נזמין מראש את המשחק עבור ה-PlayStation 4.

התוכן הבלעדי בהזמנה המוקדמת של Watch Dogs 2 ל-PlayStation 4 יכלול משימה בשם ScoutXpedition שתתרחש ברחבי סן פרנסיסקו, אזור Co-Op חדש ובגדי Bitflip ל-Marcus. יתרון נוסף בלשחק את המשחק על ה-PlayStation 4 הוא גישה מוקדמת של חודש לכל ההרחבות שייצאו למשחק בעתיד.

המשחק מתוכנן להשקה ב-15 בנובמבר ל-Xbox One ול-PlayStation 4. גרסת המחשב האישי תצא שבועיים לאחר מבכן ב-29 בנובמבר. המשחק יעקוב אחרי הדמות הראשית החדשה – Marcus Holloway ואחרי ארגון DedSec שינסו להפיל ביחד את רשת המעקב ctOS 2.0.

האם אתם מחכים למשחק והזמנתם אותו/מתכננים לקנות או שלא כל כך? שתפו אותנו בתגובות!

ניתן לקחת חלק בפסטיבל סרטי Watch Dogs 2 שהחל ב-15 באוקטובר וייגמר בהשקת המשחק – 15 בנובמבר!

המשתתפים יוכלו לשחרר את החזון היצירתי שלהם ולהראות את הפרשנות האישית שלהם לכל רעיון "גיבורי ההאקינג". זו הזדמנות יצירתית ומהנה לשחקנים מבוגרים, מעריצים ובמאים חובבנים לחלוק עם העולם את הכישרון שלהם.

הסרטים הזוכים ייבחרו על ידי פאנל שמורכב מהבמאי הבינלאומי Louis Leterrier (האשליה והענק הירוק) ומנהלים יצירתיים מצוות הפיתוח של Watch Dogs 2.

החוקים הם:

  • שימוש או הופעה של סמארטפון בסרט זה חובה.
  • הסרט חייב להיות ארוך יותר מחמש שניות אך קצר מחמש דקות.
  • ההרשמה פתוחה לגילאי 18+.

שלבי ההשתתפות פשוטים:

כדי לתגמל את הבמאים על עבודת הקשה ועל היצירתיות שלהם, יש 3 סוגי פרסים שניתן לזכות בהם:

  • Grand Jury prize: שמכיל 50,000 אירו במזומן והזמנה זוגית לבכורה העולמית של הסרט Assassin’s Creed
  • Jury “Coup de Coeur” prize: שמכיל 10,000 אירו במזומן, הזמנה זוגית לבכורה העולמית של הסרט Assassin’s Creed ומכשיר PlayStation 4 עם המשחק Watch Dogs 2.
  • Public vote prize: שמכיל 5,000 אירו במזומן, קונסולת PlayStation 4 Pro, גרסת האספנים של Watch Dogs 2 ורובוט אספנים מהמשחק שנקרא Parrot Bebop 2.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה