יוביסופט: "Watch Dogs מתקדם טוב מאוד ומצופה להיות בראש רשימת רבי המכר של שנת 2014

אחד מהמשחקים הכי מדוברים של השנה הוא ככל הנראה Watch Dogs, המשחק שפיתחה חברת Ubisoft קיבל דחייה עד לסתיו 2014 וקטף הרבה "עצבים" של גיימרים בעולם

Watch Dogs הוא המשחק החדש והמצופה של Ubisoft אשר פותח בהשקעה גדולה, המשחק מספר את סיפורו של איידן פירס, הגר בשיקגו, אילינוי, שנשלטת על ידי חברה הנקראת COS ומנהלת את כל העיר דרך המחשב שלהם. איידן פירס הוא פורע חוק בשביל הצדק, והוא מעוניין להתנקש באיש מדיה ששמו ג’וסף דמארקו, שהצליח להתחמק מעונש רצח שביצע.

איבאס גוילמוט אומר שהצוות מאוד שמח שיש להם יותר זמן בשביל ליצור משחק איכותי – " אנחנו בטוחים במשחק הזה וביכולת שלו להפוך לרב מכר ענקי שנה הבא "
Watch Dogs היה מתוכנן להיות זמין עם הקונסולות , לפני שהוא נדחה באוקטובר עד לאביב של שנת 2014.
Ubisoft מוסרים שזה נעשה כדי לתת למשחק מספיק זמן בשביל לממש את הפוטנציאל שלו.

המשחק השני שיוביסופט דחו הוא The Crew . הוא נידחה מאותם הסיבות אבל ל-The Crew היה תאריך יציאה מלכתחילה ככה שהמכה הזאת הייתה פחות חזקה ולא "עצבנה" גיימרים בעולם. למרות שאין תאריך מדויק למתיי המשחק הזה אמור לצאת, הוא אמור לצאת מתישהו ברבעון הפיננסי של יוביסופט מה שאומר שהתאריך הכי מוקדם שהמשחק הזה יכול לצאת בוו הוא הראשון באפריל.

לבנתים ועד השקת המשחק, תוכלו להתענג על הטריילר שלו ובנוסף לראות את הסרטון משחקיות של הדמו הסגור.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה