ב-Watch Dogs Legion נוכל לשחק בתור כל NPC, אבל איך?

למשחק האקשן המצופה יש שאיפות גדולות, והבמאי היצירתי קלינט הוקינג (Clint Hocking) חושף לנו איך הם מתכננים לעמוד בהם.

Watch Dogs Legion בנוי על הרעיון שאנחנו יכולים לשחק כל אחד ממש, כל NPC שניתקל בו, עם הבטחה לדמויות אין סופיות מעשית.
זה תקווה גדולה מאוד לכל משחק, והרבה מאוד תהיות באוויר עלו איך הם יעשו זאת, במיוחד כאשר יש להם כל כך הרבה ביטחון בנושא כאשר Ubisoft מפרסמים אותו כאחת מנקודות המכירה הכי גדולות של הכותר.
אבל איך זה עובד בדיוק? לבמאי היצירתי קלינט הוקינג התשובות.

בראיון חדש, קלינט חושף את הפרטים של המערכת ומסביר עליה. הוא וצוותו יצרו מערכת בשם census, אשר מצמידה פרופיל וסיפור רקע עבור כל NPC אשר השחקן יחליט לגייס לשורותיו במשחק.
"המערכת עובדת כך שהיא יכולה ליצור NPC בעולם, וברגע שהם נבחרים על ידי השחק המערכת מצמידה פרופיל וסיפור רקע עבורם והופכת אותם בעצם לאנשים קבועים בעולם. אם נבחר אדם לדוגמה בעל אתניות שונה, המערכת תייצר סיפור רקע בהתאם, תתן לו שם מתאים לאתניות שלו, תיצור לו אנימציות בהתאם לסט אשר כבר נקבע עבורו ועבודה מתאימה בהתאם למה שהשחקן שם לב שהוא עושה ברגע הבחירה".

"אם הוא גוזם עצים, הוא מרוויח סכום מסוים, וזאת בנוסף לאתניות שלו תקבע היכן הוא גר בהתאם לחלוקת השכונות של לונדון. יכול להיות שיש לו גם משפחה וחברים, וזה גם יקבע את סוג האישיות שלו אשר השחקן יוכל לנצל. בנוסף, העבודה שלו תשתקף גם ביכולות שלו, בבונוסים לעוצמה או מהירות, ובאנימציות הקרב שלו במידה ויש לו יכולות קרב, אשר יושפעו מהאנימציות שנוצרו לו מראש."

"כל אלו ישארו קוהרנטיים עם מה שהשחקן ראה מה-NPC לראשונה, והמערכת תבנה אותו בהתאם ובאופן הגיוני. כל NPC שיגויס יהיה בעל אישיות משלו, קול משלו, אנימציות משלו, וחיים משלו, וכולם יתרמו להרגשה של אנשים אמתיים חיים ונושמים."

Watch Dogs Legion יהיה המשחק השלישי בסדרת Watch Dogs, ויתקיים בלונדון העתידית הלא יותר מידי רחוקה, לונדון אשר חופש היא מילה אשר אינה קיימת, והממשלה מנטרת ומנתבת כל מידע בניסיון לשמור על הסטטוס קוו שלה. אנו נשחק סוכנים של ארגון המחתרת אשר מתנגד לממשלה בשם DeadSec, ונוכל לגייס לרשותנו אנשים פשוטים מהרחוב כדי ליצור רשת מידע והסתננות אשר תעזור לנו להחזיר את השליטה לידי התושבים ולהפיל את הממשלה.
על המערכת ועל המשחק דיברנו מעט עוד שיצא מידע עליה ב-E3 השנה, ונראה שאכן הם עובדים חזק עליה.

Watch Dogs Legion משוחרר ב-6 למאי 2020 עבור Playstation 4, XBox One, PC, ו-Stadia (שירות הסטרימינג עבור משחקים של חברת גוגל, אשר מתוכנן להיפתח בשנה-שנתיים הקרובות). האם המשחק יעמוד בציפיות הגבוהות מאוד האלו? רק הזמן יגיד.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה