הסקר השבועי #11- Dark Souls II נגד Bloodborne

“הסקר השבועי” חוזר! בואו, השפיעו, ותבחרו מי יהיה המנצח השבועי של PCGalaxy!

“הסקר השבועי” היא פינה חדשה באתר, ובה בכל שבוע נפתח סקר חדש עם שני משחקים או נושאים דומים, וכעת לאחר הפסקה קטנה היא חוזרת ובגדול! ההצבעות בסקר אנונימיות לגמרי, ויפורסמו בשבוע שאחרי, עם סקר חדש לגמרי, והמשחק הזוכה יוצג בפינה מיוחדת למשחקים המומלצים על ידי הרוב הקובע!

והשבוע, שניים מהמשחקים הקשים ביותר בדור הקונסולות האחרון- Dark Souls II ו-Bloodborne! הצביעו והשפיעו כדי לקבוע מיהו המשחק הטוב והקשה ביותר!

הסקר השבועי 12

 

אך לפני שנתחיל, הנה תוצאות הסקר הקודם שלנו- Ratchet and Clank נגד Jak and Daxter:

1

והצמד האהוב ביותר על גולשי PCGalaxy.co.il הוא Ratchet and Clank!!

וכעת, האם אתם מוכנים לזעם הגדול ביותר שתחוו מול משחקי מחשב?

Dark Souls II

Dark Souls II הוא המשחק השלישי בסדרתו, אשר הקודמים לו היו Demon's Souls ו-Dark Souls. המשחק הוא משחק אקשן-תפקידים אשר פותח ופורסם על ידי From Software ביפן, והופץ בשאר העולם על ידי Bandai Namco Games. המשחק מכיל מצב נגד הסביבה, וכמו כן נגד שחקנים אחרים בנוסף לאלמנטים שיתופיים בשניהם. השבוע שוחרר חידוש למשחק, אשר נקרא Dark Souls II: Scholar of the First Sin ומכיל גרסה מחודשת של גרפיקת המשחק, אך סיפורי ההרחבות עדיין צריכים להירכש בנפרד. Dark Souls II וחידושו זמינים למערכות הדור הקודם, הדור הנוכחי ולמחשב האישי.

darksouls2g

Bloodborne

Bloodborne הוא משחק אקשן-תפקידים הכולל מאפייני הישרדות ואימה בתוכו, אשר יצא בשנה האחרונה בלעדית ל-Playstation 4. המשחק מציג מאפיינים דומים מאוד למשחקים הקודמים של From Software אשר פיתחה את המשחק, כמו Dark Souls. בשונה מ-Dark Souls, המשחק מציג גם סוג נשק חדש, הרובים, אשר יכולים להמם את האויב לגרום ולתת לשחקן חלון הזדמנות קצר למתקפה חזקה על האויב.

Bloodborneg

 

אז מי אתם חושבים שצריך לנצח? מיהו המשחק הטוב אך הקשה ביותר? ספרו לנו בתגובות והצביעו בסקר השבועי לשבוע הזה!

רוצים אתם לקבוע מה יהיה הסקר הבא? שלחו הצעות אל דף צור הקשר שלנו ואולי תראו את הסקר שהצעתם כאן באתר!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה