הסקר השבועי #13- ספיישל The Legend of Zelda!

“הסקר השבועי” חוזר! בואו, השפיעו, ותבחרו מי יהיה המנצח השבועי של PCGalaxy!

“הסקר השבועי” היא פינה חדשה באתר, ובה בכל שבוע נפתח סקר חדש עם שני משחקים או נושאים דומים, וכעת לאחר הפסקה קטנה היא חוזרת ובגדול! ההצבעות בסקר אנונימיות לגמרי, ויפורסמו בשבוע שאחרי, עם סקר חדש לגמרי, והמשחק הזוכה יוצג בפינה מיוחדת למשחקים המומלצים על ידי הרוב הקובע!

והשבוע, ספיישל The Legend of Zelda, בו אתם תקבעו מיהו המשחק הטוב ביותר בין שני כותרי המשחק המפורסמים ביותר: The Legend of Zelda Majora's Mask ו-The Legend of Zelda Ocarina of Time!

הסקר השבועי 13

אך לפני שנתחיל, הנה תוצאות הסקר הקודם שלנו- Digimon נגד Pokémon:

סקר תוצאות

ומשחק מפלצות הכיס האהוב על גולשי PCGalaxy.co.il הוא… Pokémon!

וכעת, האם אתם מוכנים לצאת להרפתקה מדהימה בעקבות הנסיכה?

 The Legend of Zelda Majora's Mask

המשחק, הוא המשחק השישי בסדרת The Legend of Zelda, המציג משחקיות אקשן-הרפתקה, מאת Nintendo ששוחרר באמצע שנת 2000 ל-N64. המשחק, אשר נחשב לאפל ביותר בסדרה, מתרחש ב-Termina, גרסה מקבילה של עולם המשחק הקודם, Hyrule. לאחר שה-Skull Kid גונב את מסיכת ה-Majora's Mask, וגורם לירח להגיע למסלול התנגשות ב-Termina, לינק ממשיך לנסוע בחזרה בזמן להתחלת ההתנגשות, המשוערת לפגיעה בשלושה ימים, כדי לעצור את הירח מלהתנגש בעולם, ולהרוס אותו. המשחק מציג מכניקה חדשה, בה לינק עוטה מסכות שונות אשר מעניקות לו כוחות שונים, אשר המפורסמים מביניהם הם מסכת הארנב, המעניקה לו מהירות גבוהה, ושלושת המסכות Goron, Deko, ו-Zora, אשר הופכות את לינק לחיה אחרת.

המסכות בהן לינק משתמש במשחק The Legend of Zelda: Majora's Mask.
המסכות בהן לינק משתמש במשחק The Legend of Zelda: Majora's Mask.

 

The Legend of Zelda: Majora's Mask זכה גם לחידושים רבים, כשהאחרון בהם היה ל-Nintendo 3DS בפברואר של השנה.

the_legend_of_zelda_majoras_mask

 

The Legend of Zelda Ocarina of Time

המשחק, החמישי בסדרת The Legend of Zelda, גם הוא מציג משחקיות אקשן-הרפתקה, שוחרר בסוף 1998 על ה-N64. המשחק, בנוסף להיותו הראשון בסדרה שהציג גרפיקת 3D, הציג משחקיות חדשה בצורת כלי הנגינה המיוחד, ה-Ocarina, אשר ניתן היה לנגן בו שירים מיוחדים ששינו דברים או עזרו ללינק במסעו להצלת Hyrule. במשחק, Ganondorf, המלך הרשע של שבט ה-Gerudo, מנסה להשיג את ה-Triforce האייקוני מסדרת המשחקים, אשר אוצר בתוכו כוח מיוחד. לינק חייב לחזור בזמן בעזרת ה-Ocarina שלו במטרה להציל את הממלכה, בעזרת חכמים בעלי עוצמה שיוכלו לעצור את Ganondorf אחת ולתמיד.

zelda1024

גם ל-The Legend of Zelda: Ocarina of Time יצאו חידושים רבים, כאשר האחרון מביניהם יצא אל ה-3DS של Nintendo במהלך שנת 2011.

עטיפת המשחק האמריקאית של The Legend of Zelda: Ocarina of Time
עטיפת המשחק האמריקאית של The Legend of Zelda: Ocarina of Time

אז מי אתם חושבים שצריך לנצח? מהי ההרפתקה הטובה ביותר ביקום The Legend of Zelda עבורכם? ספרו לנו בתגובות והצביעו והשפיעו בסקר השבועי!

רוצים אתם לקבוע מה יהיה הסקר הבא? שלחו הצעות אל דף צור הקשר שלנו ואולי תראו את הסקר שהצעתם כאן באתר!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה