הסקר השבועי 23# – קרב הקונסולות

הסקר השבועי כאן, והוא כאן כדי להישאר! בואו תבחרו את המנצח השבועי PCGalaxy!

"הסקר השבועי" לא היה פעיל כבר תקופה מסוימת, ואנחנו מבינים את האכזבה. אך הפעם, אני מבטיח שה"סקר השבועי" יהיה שבועי. אתם כנראה אומרים לעצמכם "אבל כבר הבטחת את זה ולא קיימת". אז זהו, שלא. למה לא? כי אני כבר לא אני. כותב לכם העורך החדש של "הסקר השבועי" שמביא לכם הפעם את הקרב הנצחי (על המקום השני) בתחום פלטפורמות המשחק שבהם אתם עושים את הדבר שמאחד פה את כולנו. הקרב בין ארה"ב ויפן, הקרב בין Microsoft ו-Sony, הקרב בין Xbox one ו-Sony Playstation 4.

אך לפני שניגש לסקר, בואו נראה מי המנצח בקרב הקודם- קרב מנהלי הכדורגל!

10.21.2015-16.50

 

Xbox one

2823737-6174472236-26119

ל-Microsoft, ענקית המיחשוב האמריקאית שנוסדה בשנת 1975 על ידי ביל גייטס ופול אלן, יש חזון. החזון הוא להוציא מוצר שיספק את כל צרכי הבידור של הבית במכשיר אחד, החזון הוא ה-Xbox one, שיצא לראשונה ב-22 בנובמבר 2013.  אינספור שדרוגים נוספו לו מקודמו, ה-Xbox 360, כמו מצב צריכת חשמל נמוכה, לחצנים חדשים וטובים יותר, ארבעה מנועי רטט חדשים (אם אתם לא מבינים מה הם עוזרים, נסו לשחק Forza motorsport 6, ותבינו מיד). Microsoft מנסה בלי סוף לשפר אותו, אך האם ה-Xbox one יוכל לנצח בסקר?

Sony playstation 4

PS41

Sony, אחת מהחברות הגדולות בעולם שנוסדה לפני הקמת המדינה הקטנטונת שלנו מייצרת מוצרים במגוון תחומים, אך ללא צל של ספק שבתחום הגיימינג מוצר הדגל שלה הוא ה-Playstation 4 (או בקיצור PS4ׂׂׂ). הקונסולה שיצאה לראשונה ב-15 בנובמבר 2013 (שבוע בדיוק לפני יריבו ה-Xbox one) שהחליפה את הקונסולה הישנה, שנהפכה למגושמת בעקבות כל הטלאים שיצאו כדי לנסות ולהשאיר אותה בקו אחד עם העולם שעבר שינוי מאז. ג'ויסטיק חדש שמציג שיפור אחיזה, לוח מגע במרכזו ולחצנים טובים יותר, נותן לנו סוף סוף שינוי רציני מג'ויסטיקים שהרגישו די מנותקים.

חלק חשוב מאוד שמכריע לטובת אחד מהצדדים הוא המשחקים הייחודיים שיש לכל קונסולה. שקללו גם את הגורם הזה בהצבעה שלכם, מכיוון שזה יכול להטות את הכף בקרב.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה