הסקר השבועי- DOTA 2 נגד League of Legends

“הסקר השבועי” חוזר! בואו, השפיעו, ותבחרו מי יהיה המנצח השבועי של PCGalaxy!

“הסקר השבועי” היא פינה חדשה באתר, ובה בכל שבוע נפתח סקר חדש עם שני משחקים או נושאים דומים, וכעת לאחר הפסקה קטנה היא חוזרת ובגדול! ההצבעות בסקר אנונימיות לגמרי, ויפורסמו בשבוע שאחרי, עם סקר חדש לגמרי, והמשחק הזוכה יוצג בפינה מיוחדת למשחקים המומלצים על ידי הרוב הקובע!

אז למה אנחנו מחכים? בואו ונתחיל!

סקר שבועי 2

השבוע בסקר שלנו אנחנו מבקשים לדעת מהו משחק ה-MOBA האהוב עליכם, League of Legends של החברה Riot Games נגד DOTA 2 מאת Valve.

League of Legends יצא בשלהי 2009 על ידי Riot Games בשביל מחשבים אישיים המריצים Windows ומחשבי Mac. המשחק הוא משחק חינמי שהושפע בעיקר ממוד למשחק Warcraft II: The Frozen Throne הנקרא Defense of the Ancients. הגיבורים במשחק נקראים “Champion”, וכולם יכולות מיוחדות משלהם, בהם ניתן לשחק נגד אנשים אחרים ברשת או נגד אינטליגנציה מלאכותית הנשלטת על ידי המחשב.Dota 2 יצא באמצע שנת 2013 למחשבים המריצים Windows, Linux ולמחשבי Mac. המשחק הינו המשך בלעדי למוד Defense of the Ancients שהוזכר קודם. המשחק פותח על ידי Valve ושוחרר למערכת ה-Steam שלהם בחינם, לאחר בטא פומבית בתחילת 2011. ב-Dota 2 הקרבות מתנהלים על ידי שתי קבוצות של חמישה אנשים המגנים על מבנה הנקרא “Ancient” בשני צידי המפה, אותו הקבוצה המתחרה צריכה להשמיד על ידי שימוש בגיבורי המשחק.


אז מי אתם חושבים שצריך לנצח? הצביעו עכשיו בסקר השבועי:

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *