עדכוני Western Digital מ-IFA 2019

סיכום מוצרי Western Digital החדשים ב-IFA 2019

חברת הענק Western Digital חושפת מוצרים נוספים על מנת לתת מענה לכלל האוכלוסייה, בין אם זה  חובבי זכרונות משפחתיים שמפוצצים את כונניהם בתמונות וסרטונים או גיימרים שמשחקים על המחשב ואף על ה-Xbox.

נכון לימינו, הכונן הקשיח WD black  היה כונן הדגל של Western Digital, המציע מהירויות טובות מהממוצע והחשוב מכולן, אמינות בלתי מעורערת לשנים של שימוש ללא חשש מאיבוד המידע. באירוע IFA חושפת WD קו מוצרים תחת WD BLACK  המתחייבים לאותה אמינות כמו הכונן שכולנו מכירים, אך הפעם, חושפת כונני SSD  המותאמים לגיימינג. ה-WD BLACK P50 Game Drive  הוא הכונן החיצוני הראשון בתעשייה שכולל ממשק SuperSpeed USB המאפשר העברת מידע במהירות של GB20 לשנייה ויכול להגיע לנפח של TB2. Western Digital לא עצרה שם ואף הוסיפה כוננים לקונסולות ה-Xbox:  ה-WD BLACK P10 Game Drive וה-WD BLACK D10. שני כוננים אלה נמכרים עם חבילת ניסיון של Xbox Game Pass Ultimate ויהיו זמינים עוד החודש.

קו הכוננים הניידים My Passport  מקבל גם חידוש – הכוננים יוכלו להגיע לנפח של עד TB5, כאשר המארז הוקטן והפך למארז הדק ביותר בקו זה. קו מוצרים זה תומך גם ב-Mac וגם ב-Windows, יהיה זמין בצבעים חדשים, ויבוא עם 3 שנות אחריות.

תחת   SanDisk, הוציאה Western Digital  את כרטיס הזיכרון המהיר ביותר שנוצר על ידם, SanDisk Extreme PRO CFexpress card type B  מיועד לצלמים הנדרשים לטכנולוגיה המהירה ביותר על מנת לעמוד בביקוש באיכות התוכן. כרטיס זה פי 3 מהיר יותר מכרטיסים מתחרים, כאשר הוא מאפשר צילום בK6 RAW  ללא הפרעה ועוד עם ייעול של ניהול זרימת העבודה. יחד עם זאת, משיקה החברה כרטיסי זיכרון בנפח של TB1 – SD  SanDisk Extreme PRO, בעודו כרטיס הזיכרון הכי מהיר בנפח ובתקן הזה הקיימים היום. ניתן יהיה להשיגם עוד החודש, עם הבטחה מצורפת שהם יוכלו לצלם K4 UHD, וצילומים מהירים של סטילס.

אך הדובדבן שבקצפת הוא המטען האלחוטי הראשון בעולם המשלב גיבוי מקומי אוטומטי. ה-iXpand Wireless Charger מאםשר לבצע גיבויים מכל טלפון התומך בתקני Qi – תוך טעינת הטלפון עצמו. באמצעות מכשיר זה, מקלה WD על חיינו בכך שמגבה אוטומטית את הטלפון כאשר אנו מטעינים אותו, ובכך חוסכת כאב ראש של גיבויים. בנוסף, הם הוציאו כונן אחסון חדש  שיאפשר לאחסן מידע מאייפונים ובכך לפנות מקום –  iXpand Flash Drive Go.

אודות מתנאל גורדון

מתנאל גורדון בן 17 מרחובות, כתב חומרה, מתכנת ב-10 שפות תכנות, גיימר מושבע 7 שנים, מומחה שמע, מתכנן מפרטי מחשב 3 שנים ופסנתרן מגיל 3.

השאר\י תגובה