הסדרה המצליחה Westworld חודשה לעונה נוספת

הסדרה Westworld זכתה לאחרונה בהמון תשומת לב ואהדה. סדרת המד”ב המותחת מספרת על פארק בסגנון מערבי של דאלאס, מקום חופשה אשר מנוהל על ידי מארחים רובוטים, בכדי לתת מפלט לבני האדם. הסדרה היא סוג של חידוש לסרטו של מייקל קריקטון משנת 1973 באותו השם.

שמועות על עונה שנייה של Westworld החלו להישמע מיום השידור של הפרק הראשון ועכשיו HBO חידשה רשמית את הסדרה לעונה שנייה לפי דיווחים של Entertainment Weekly. בהתחשב להפקה הגדולה של הסדרה, סביר להניח שהעונה השנייה לא תגיע עד שנת 2018. דבריו של קייסי בלויס בראיון ל-EW: “החשד שלי הוא שהסדרה תשודר מתישהו בשנת 2018 בגלל כמה שהעולם (של הסדרה) גדול ומה נחוץ בשביל לצלם זאת. הם הולכים לבדוק את הכל ולכתוב תסריטים, אך הניחוש שלי הוא מתישהו ב-2018”.

החדשה המרעישה התגלתה אחרי שידור הפרק השביעי בסדרה, וללא ספק זה לא מפתיע, היה רייטינג גבוהה ביותר לסדרה (אפילו יותר גדול מהרייטינג של משחקי הכס). עם זאת, בלויס אמר כי הרייטינג לא היה המרכיב המשפיע בדיון של האם לחדש את הסדרה או לא, אלא גם הרעיון של נולאן וג’וי גרם להם להמשיך עם הסדרה: “ג’ונתן וליסה הם כותבים נהדרים. אני לא ידעתי בדיוק מה לצפות מהעונה השנייה, מה שהם הביאו היה מלהיב, מסתורי וכיף בדיוק כמו העונה הראשונה.”

הסיפור של העונה השנייה עדיין לא ממש ידוע, וזה מאוד קשה לנסות להבין גם מה יקרה. אבל החדשות האלו בהחלט חדשות מעולות גם ל-HBO וגם למעריצי הסדרה.

Westworld ממשיכה בפרק חדש בראשון הבא.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה