Wildstar – עדכון גדול בפתח ואיתו כמה תוספות שעלולות לעניין אתכם

Wildstar

חברת Carbine וNCSOFT הודיעו כי עדכון התוכן הבא לMMORPG המצליח שלהם -Wildstar, בשם Wildstar INVASION: nexus יכיל מגוון תוכן שעושה את המשחק יותר מהנה ופחות מונוטוני, האמנם?

בעקבות תלונות מהשחקנים שהמשחק Wildstar מצריך חזרה מונוטונית ומשעממת על משימות בכדי להתקדם, הכריז מנהל המוצר של Wildstar, מייק דונאטלי ש"Wildstar של 2015 יכיל אפשרויות יותר מגוונות ופחות חד-גווניות שעדיין מספקות פרסים מעולים".

אז מה יחכה לנו בNexus בעדכון החדש לWildstar?

ראשית כל, רצו המפתחים להתייחס לבעיית המונוטוניות שקיימת במשחק בכך שהם הוסיפו משימות "קבלנות" – מערכת חדשה שמחלקת "חוזים" למשימות קצרות בעלות מטרה אחת שבאות ב3 דרגות קושי. חוזים אלו יהוו משימות קצרות שגם שחקני ה-Wildstar העמוסים ביותר יוכלו לסיים בפרק זמן קצר. התמדה במשימות אלו תאפשר לשחקנים להשיג ציוד טוב, מדרגת Superb ומהווה דרך קלילה יותר לשפר את הדמות עד גבול מסויים.

בנוסף, העדכון לWildstar יכיל Raid חדש ל20 אנשים בשם Initialization Core Y-83, שלפי חברת NCSOFT "מכיל סיעה מסתורית בשם האלדאן, האחראים על מתקן שגורם לפיזור וירוס הטכנו-פ'ייג' שיכול להפוך כל בינה מלאכותית בנקסוס לטכנו-זומבי אחוז דיבוק" ונראה שמי שצריך לעזור לרובוטים, ולעשות את זה מהר, זה אתם ו19 מחבריכם האמיצים ביותר.

לאוהבי הPVP ביניכם, NCSOFT דאגו להוסיף אפשרות שלדעת רבים הייתה חסרה מההתחלה- PVP נגד אותו העם, אחרי העדכון, לא ישנה אם אתם Exiles או Dominion, תוכלו להלחם בקבוצה מכל סיעה (כלומר EXILES יוכלו לשחק נגד קבוצה של EXILES ושל DOMINION ולהפך).

גיבורים ברמה המאקסימאלית מ2 הסיעות במשחק יוכלו לבקר בתחנת הStar-comm באיזור הLevian Bay שנמצא בשליטת הDominion, היכן שדברים השתנו מעט מאז תחילת המשחק. התחנה נמצאת כעת במצב של נעילה, הDish נסוגו אל מתחת לאדמה, וקריאת מצוקה אוטומטית נשלחה לכמה מהאוייבים המסוכנים בנקסוס להלחם עבור שליטה. האחראי זקוק לעזרתכם בהבאת סדר וביטחון לאיזור לפני שאחד הסודות האבודים החבויים במקום יביאו קץ לכל צורות החיים על הכוכב.

אבל כולנו יודעים שמה שהכי חשוב בכל משחק מחשב זה תלבושות, וחיות מחמד! Wildstar פה לשרותכם:
עם ההרחבה החדשה תוכלו להחליף את הסגנון שלכם בכל מקום, במקום לחפש את משנה המראה "פרוסטאר", ואולי עכשיו סוף סוף מפלצות יפסיקו לצחוק עליכם כשאתם תוקפים אותם באפנה של שנה שעברה.
וכדי שלא תעברו את כל החוויות האלו לבד, חיות מחמד נאמנות חדשות יכנסו לנקסוס, יעקבו אחריכם ויריעו לכם (ממרחק בטוח שכן הן פצפיסטיות בטבען).

 

שפע התוכן המוסף הזה נראה כמו הרענון שהמשחק צריך, אחרי השקה די מצליחה, גילו הרבה אנשים למורת רוחם שלמרות כל הבכי והגעגועים לימים הישנים שבהם WoW היה קשה והריידים היו באמת מאתגרים, הם כנראה כן רוצים חוויה עדינה יותר, עובדה זאת יחד עם השקת ההרחבה החדשה ל-WoW, שנחשבת לטובה בשנים האחרונות על ידי רבים, פגעה בכמות הרשומים הפעילים למשחק דרסטית, נראה שהם לומדים לקחים בכך שהם משאירים את הקושי לשחקנים היותר רציניים, אך מוסיפים תוכן חדש לאלו מאיתנו שעסוקים או סתם לא מעוניינים לשפוך את כל זמנינו ומרצנו למשחק אחד.

אז למה אתם מחכים? נראה שהנקסוס צריך אתכם שוב!

תודה להד-ארצי וNCSOFT על המידע.

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה