פרטים חדשים על ה"זן" בWildStar נחשפים

הד ארצי חושפת לנו פרטים חדשים על העידכון החדש של Wildstar המכיל את ה"זן"

NCSOFT ו-Carbine Studios חושפים מידע חדש על ה-Ultra Drop הראשון של המשחק WildStar- ה"זן" ("The Strain") המתחיל בעדכון שיגיע ב26 ליולי, שמגיע עם עדכונים המשפרים את בניית הבתים ואת ההתאמה האישית.

אז, מה הוא ה"זן"? ה"זן" נולד במעבדות האלדאנים המיסטוריות, ה"זן" הוא אנומליה ביולוגית ארסית שהחלה להתפשט ברחבי הכוכב נקסוס. עם הכטח לשנות צורות חיים למוטאנטים מפחידים ומאיימים, ה"זן הוא איום מסוכן ביותר. כל המאמצים במלחמה במגפה המצמררת הזאת נכשלו. האם זה קשור למה שקרה לאלדנים? והאם היקום יוכל להינצל, או שכבר מאוחר מידי?

בהרחבה החדשה, אנו השחקנים נקבל את היכולות להפוך את בתינו לרפידות אלגנטיות להחריד בהוספת חפצים כמו אמבטיות עם טפאים, עצבים אופטיים נגועים, ועוד הרבה דברים מגעילים כמותם. בנוסף לכך, כמה חפצים חדשים המתאימים באזורי הSocket יתווספו למשחק.

אם דמותכם לא מפחידה מספיק, שדרגו את המלתחות שלכם עם כמה קוטורי ריקבון על ידי איסוף של תחפושת ה"זן" הרעב החדשה. צבעים חדשים של ה"זן" גם יהיו זמינים, כמו גם הוברבורד חדש של ה"זן".

בנסוף לכמה צילומים המראים את ההתאמות האישיות החדשות ואת עיצוב הבתים החדש, NCSOFT ו-Carbine Studios חשפו גם מידע נוסף על שני אזורים חדשים: Blighthaven ו-Northern Wastes.

בשביל מידע נוסף על העידכון החדש, לכו לאתר המפרט עוד על ה"זן".

תודה רבה להד-ארצי על המידע החדש לגבי המשחק.

רוצים לקנות את המשחק במחיר הזול ביותר? רוצו לCDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה: PCGalaxy.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה