WildStar- חינם אין כסף בסתיו הקרוב!

®WildStar חינם אין כסף בסתיו הקרוב

NCSOFT ו-Carbine Studios התרגשו להכריז כי  WildStar, אחד משחקי ה-MMO של 2014 שזכו לשבחים רבים יהיה נגיש חינם- free play  כבר בסתיו העתיד לבוא!

במעבר זה Carbine עדיין התחייבה ש  WildStar  יישאר AAA, והחברה תמשיך להציע עדכונים רגילים ומלוטשים שיתרמו לחוויה איכותית.

 

בתחילת 2015, אנחנו תיארנו את נקודות המפתח הדרושות  ל WildStar על מנת להפוך את המשחק הזה לטוב יות, בהתמקדות על הפידבקים של השחקנים תוך הוצאת שינויים משמעותיים ”,
אמר Mike Donatelli, מנהל המוצר של סטודיו Carbine.
אנחנו ממשיכים לספק את המובטח לגבי הנקודות שהעלינו ומאמינים כי הסרת עלות המנוי תיתן לכל אוהבי ה- MMOs, או לאנשים שרוצים לחוות חווית גיימינג נהדרת, הזדמנות לחוות את  WildStar”.

 

בעקבות מעבר זה, כל השחקנים יוכלו להגיע לשלב 50, לרכוש את כל ההגברות והיכולות, ולהשתתף בכל צינוק, מבוך, פשיטה, הרפתקה ו- PvP. המשחק במלואו יהיה פתוח לקהל הרחב בחינם!

שחקנים יוכלו גם לרכוש מנוי בתשלום חודשי אופציונלי שיספק בונוסי נוחיות שונים, שיפורי XP, יציבות , דיוק ודיווח. החברים ירוויחו גם דמויות נוספות, תלבושות, כספים, אספקה וחפצים דקורטיביים.

wildstar-metal-pose

באשר לחנות המובנית במשחק, NCoin יאפשר לשחקנים לקנות מוצרי נוחות וקוסמטיקה. כמעט בכל מקרה מוצרים שיהיו זמינים לרכישה באמצעות ה-NCoin, יהיו זמינים במקביל גם פריטים שווי ערך לשחקנים שרוצים להשקיע בזמן ולא להשקיע בכסף. דבר אחד שלא יהיה זמין לרכישה הוא כוח– התקדמות בכוח תמשיך לדרוש גם מיומנות וגם מאמץ.

בסתיו הזה, בנוסף להפיכת המשחק לחינמי, Carbine תפעל כדי לשפר אפילו יותר את איכות החיים והתכנים שב-WildStar:

  • ייעול הסטטיסטיקות והטקטיקות של השחקן והפיכתן לאינטואיטיביות יותר תוך הוספת אפשרויות ברמה גבוהה כדי לספק לשחקן גמישות.
  • להפוך את מערכת ההגברות לקלה יותר לשימוש ע"י פתיחת כל המשבצות של ההגברות .
  • בדיקת מבוכים ותוכן העולם הפתוח, כדי שחווית המשחק תהיה מאתגרת, אבל לא ברוטלית.
  • שינוי ההדרכות ושימוש בניסיון קודם מהמשחק כדי לספק מבוא טוב יותר וגם מהיר יותר .

במהלך החודשים הבאים, הסטודיו ישתף פרטים נוספים על המעבר ועל אופן השפעתו על השחקנים הנוכחיים והעתידיים יחד  עם פירוט נוסף על שיפורים משמעותיים במשחק. שחקנים שיש להם מנוי מה- 15 ביוני 2015, יקבלו פריטים והטבות אקסקלוסיביים כאשר המשחק יהפוך לחינמי. בנוסף, שחקנים שתמכו במשחק מאז השקתו וישמרו על המנוי שלהם גם במהלך המעבר יקבלו אפילו יותר. אז למי שיש מנוי נושן הרוויח! לשחקנים לשעבר, Carbine תתווה תכנית נאמנות מקיפה שתתגמל את השחקנים על המאמץ שהושקע במשחק , גם אם הם אינם מנויים בתקופה הנוכחית.

לפרטים נוספים על המענקים לחצו כאן.

“בשנה באחרונה, מאות אלפי שחקנים מדהימים השאירוו פידבק ונרשמו לבדוק את WildStar”, אמר Chad Moore, המנהל הקריאטיבי של סטודיו Carbine .
בין אם אתם שחקנים בהווה, או ששיחקתם  בעבר, כחלק מהמעבר אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מכירים ומתגמלים אתכם  על תרומתכם  כחלק חיוני במערכת המשחק הגרנדיוזי הזה”.

הסטודיו ימשיך לספק עדכוני תוכן רגילים, ישתף תוספים מרגשים לעלילת המשחק, למערכות,ולנופים. המעבר הוא רק התחלה למה שעתיד לבוא ב – Wildstar.

 

בשביל ללמוד עוד על Wildstar freeplay  ולהירשם לבטא כנסו לכאן.

 

 

תודה להד ארצי.

כאן הייתה אתכם The Shocker.

אודות The Shocker

אני עוגה, בת 17 מהצפון חובבת עוגות מושבעת, אבל ששש... העוגה היא שקר.

השאר\י תגובה