חדשות WoW Legion מתוך BlizzCon 2016

הכרזות חדשות נוגעות ל-WoW Legion

כנס BlizzCon הינו אחד הכנסים הגדולים שבו החברה הידועה Blizzard מכריזה את כל הדברים החדשים שהם מכינים בקנה לשחקנים. הפעם? ההרחבה החדשה של WoW (או בשמו המלא World Of Warcraft), האחת והיחידה Legion.

לאלה מאיתנו שלא יודעים כלכך על מה מדובר בנוגע להרחבה הרשו לי להעביר עוד קורס מזורז והפעם, World Of Warcraft-Legion 101 מוכנים? בואו נתחיל. טיפה היסטוריה על המשחק בכללי, World Of Warcraft הינו משחק MMORPG בסאגת פנטזיה אשר מפותח על ידי Blizzard Entertainment המשחק הינו השישי בסדרת Warcraft ומתאר את התרחשות העלילה 4 שנים לאחר המלחמה הגדולה בין האורקים ובני האדם. ההרחבה החדשה של המשחק אשר שמה הינו Legion שוחררה בחודש אוגוסט האחרון וכבר סחפה אחריה מיליוני שחקנים והקפיצה את המשחק למקום הראשון ברשימת משחקי ה-MMORPG עם כמות השחקנים הגדולה ביותר.

world_of_warcraft_legion_7-2_return_to_the_broken_shore_01_tga_jpgcopy

לאחר שהוצאנו את זה מהדרך הרשו לי להציג את השינויים החדשים שהוכרזו בכנס BlizzCon 2016:

דמות חדשה:
חדשו את ארסנל השחקנים שלכם עם הדמות החדשה ביותר ה-Demon Hunter (צייד השדים) וגרמו לכוחות השדים לברוח בחזרה לגהנום.

חפצים/נשקים אגדיים חדשים:
במהלך ההכרזה שוחרר מידע חדש על חפצים אגדיים חדשים שיבואו בעדכון  7.2. אחד הייחודים בחפצים החדשים שאמורים לשתחרר בקרוב הינו שקיימים חפצים אשר מתאימים את עצמם ל-Class שבחרתם וגודלים בעוצמה ככל שאתם מתקרבים בהמשך ההרחבה.

חקרו את החורבות העתיקות של Azaroth
בהכרזה שנעשתה בכנס נתגלתה מפה חדשה ששמה Broken Isles (איים השבורים) והילחמו באיזורים שמתאימים לשלבכם והשיגו חפצים חדשים שיחזקו אתכם.

אחדו את הגזע שלכם:
הצליחו לאחד את שחקני ה-Class שלכם במקום מקודש בעל כח עתיק והגנו מפני סערת ה-Fel שעתידה לבוא ולהשמיד את העולם. אחדו קבוצת אנשים ועמדו נגד כוחות הליגיון הבוער (אני לא בחרתי את השם).

השתדרגו לרמה 100:
בפונקצייה חדשה שתיכנס בזמן עדכון 7.2 תהיה את האפשרות לבדוק את הדמות שעליה אתם מעוניינים לבצע Boost לרמה 100 לפני שתיצטרכו לבצע את ה-Boost באמת.

הרוויחו ניקוד במערכת ה-PVP חדשה
מערכת ה-PVP החדשה של עדכון 7.2 מציגה מערכת Honor חדשה שנותנת נקודות לקניית יכולות PVP אקסקלוסיביות בעקבות ניצחונות בשרתי PVP.

מה אתם חושבים, האם העדכונים הללו מבורכים או שמא יש דברים אחרים שהייתם מעדיפים שישנו? שתפו אותנו בתגובות.

כתבה זו נערכה יחד עם העזרה של הגילד The Five Councils

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה