תקציר שוחרר לסרט ההמשך המצופה של ראלף ההורס

ראלף ההורס עוזב את מכונת הארקייד שלו פעם נוספת ונכנס אל תוך האינטרנט עם חברתו הטובה ונלופי בסרט ההמשך המצופה של חברת Disney

ב-2012 חברת Disney שיחררה את סרט האנימציה הממוחשב המצליח "ראלף ההורס". למרות שהסרט לא כלל תפקידים ראשיים של דמויות משחקי הוידאו שאנחנו מכירים, הדמויות של הסרט היו עדיין מאוד אהובות והסרט נתן לנו סיפור מלא בכיף, אקשן ורגעים מרגשים, כך שזה לא מפתיע שבעקבות ההצלחה של הסרט, Disney תכריז על סרט המשך.

אפילו שכבר שמענו שסרט ההמשך הולך לקחת את ראלף לעולם האינסופי של האינטרנט, עוד לא ידענו למה הוא עוזב פעם נוספת את מכונת הארקייד שלו, בעיקר אחרי שהסרט הראשון נגמר עם סוף טוב, וכעת אנחנו מקבלים תקציר שמסביר למה.

"ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2" משאיר את ארקייד משחקי הוידאו של ליטוואק מאחור, ויוצא במסע לעולם הבלתי נודע, עשיר ומרגש של האינטרנט – שאולי ישרוד או לא את ההרסנות של ראלף. נבל משחקי הוידאו ראלף (אותו מדובב ג'ון סי. ריילי) וחברתו ונלופי ואן שוויץ (אותה מדובבת שרה סילברמן) חייבים לסכן את הכל על מנת לטייל אל תוך העולם הרחב של הרשת כדי למצוא חלק חילוף עבור מכונת המשחקים של ונלופי, Sugar Rush. כשהם מסתבכים יותר מדי, ראלף וונלופי נאלצים להעזר בתושבי האינטרנט – ה-Netizens – כדי שיעזרו להם לנווט את דרכם ברשת, ביניהם נציג אתר רשת בשם Yesss (אותו מדובב טראג'י פ. הנסון), שהוא האלגוריתם והלב והנשמה של אתר פופולרי בשם Buzztube.

יחד עם התקציר קיבלנו תמונה ראשונה מהסרט שאתם יכולים לראות פה.

הרעיון נשמע חביב וחמוד אבל אני מאוד מקווה שרוב ההומור של הסרט לא יתבסס על לצחוק מאתרים באינטרנט, כמו ההומור של "אימוג'י: הסרט". חשוב שהכותבים יזכרו שהסיבה שהסרט הראשון הצליח זה בגלל הדמויות האהובות שלו ולא רק המצבים שבהם הם היו, ושלב הסרט הראשון היו ראלף וונלופי. "ראלף ההורס 2" יגיע למסכי הקולנוע ב-21 בנובמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה