Xbox One Elite Controller
Xbox One Elite Controller

Xbox One Elite Controller קיבל תאריך יציאה

זה כבר ממש פה. Xbox One Elite Controller קיבל תאריך יציאה והשחקנים מורטים את שערותיהם עד שיוכלו לרכוש את השלט החדש והמתקדם

נראה ש-Microsoft עושה ככל שביכולתה להשיב מלחמה ליריבותיה Sony ו-Nintendo. זה התחיל עם היכולת לשחק במשחקים הישנים מ-Xbox 360, לאחר מכן עם כל המשחקים האקסקלוסיביים ל-Xbox One ועכשיו גם עם השלט החדש Xbox One Elite Controller שייצא ב-27 באוקטובר וישדרג את חווית המשחק שלנו עד לרמה חדשה לגמרי. השלט עוצב מחדש ויכלול 4 מקשים אחוריים חדשים
ו-D-pad חדש שניתן לכוונו ל-16 כיוונים שונים. את כל הכפתורים בשלט נוכל להוציא ולהחליף במקרה של בעיה, אך גם ניתן להחליף בין הלחצנים עצמם, ולשנות את הסדר שלהם כרצונכם בעזרת האפליקציה שבאה עם השלט ונותנת לנו לשמור מגוון מערכים ללחצנים. השלט יתאים גם ל-Windows 10 וימתיק מעט את הגלולה המרה שלו. בנוסף, ביישור קו עם השלטים הרגילים החדשים ל-Xbox One, נוכל לחבר את האוזניות ישר לשלט בלי שום צורך לקנות את המתאם היקר.

Microsoft הכריזה שב-3 בנובמבר היא תוציא את חבילת ה-Elite של ה-Xbox One, שתגיע גם עם השלט החדש. החבילה תצא בנובמבר רק ב-Microsoft Store וב-Gamestop באמריקה, אך Amazon כבר לקחה הזמנות ל-1 בדצמבר. החבילה עולה בארה”ב $500 אבל אלו שרוצים רק את השלט יוכלו לרכוש אותו ב-$150. האנשים שיזמינו את השלט עד ה-23 באוקטובר יקבלו אותו ביום ההשקה.

Xbox One Elite Controller הוא ללא ספק השלט המתקדם ביותר בהיסטוריה של הקונסולות, אך מחירו גבוה מאוד. האם משתלם לנו לקנות אותו? האם הוא באמת מה שיעשה את ההבדל וייתן ל-Microsoft את היתרון?

לפי כל האנשים שבחנו את השלט, הוא אכן התמורה הגדולה ביותר עבור הכסף שנשלם אך חשוב לזכור שבאותו יום, Halo 5: Guardians יוצא גם הוא לשוק ויש שיעדיפו לרכוש אותו, במיוחד כשנוכל לקנות אותו ועוד משחק חדש נוסף מהרשימה הארוכה של משחקים נהדרים שיוצאים עכשיו. חשוב גם להזכיר שמחירם של המשחקים החדשים לקונסולה שוויים כ-$60, מה שאומר שאם נקנה 2 משחקים לקונסולה במקום השלט, ישארו לנו גם ביד $30 נוספים, דבר שרבים יעדיפו על פני שלט מקצועי. לכן חשוב לתכנן את הצעדים שתבחרו במהלך תקופת החגים הקרובה.

2939564-9

*רוצים לקבל הנחה על משחקים? רוצו לארקדיה, וקבלו מאיתנו קוד הנחה בעת הקניה: PCGalaxy114*

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה