מכשיר ה Xiaomi Mi5 יצא לשוק בנובמבר

מכשיר ה Xiaomi Mi5 יצא לשוק בנובמבר

הפרסומים שיצאו לעולם עד כה בנושא הפלאפון החדש מחברת Xiaomi העונה לשם רק רמזו על כך שהפלאפון יראה את אור העולם בנובמבר. הדיווחים החדשים לא רק שהם מאשרים את השמועה, אלא גם מגיעים עם המפרט המלא של הפלאפון. 

לפי הדיווח האחרון, Xiaomi Mi5 יגיע עם טכנולוגית סריקת טביעת אצבע, אך עדיין אין מידע כלשהו ביווח הקודם נרמז על כך ש איך בדיוק זה יעבוד. בדיווח הקודם נרמז על כך שסורק טביעת האצבע, הנקרא Sense ID, יכיל חיישן הבנוי יותר על טכנולוגיית אולטרסאונד מאשר על טכנולוגייה אופטית, כמו שראינו עד כה בחיישני סריקת טביעת האצבע הנוכחיים.

מכשיר ה Xiaomi Mi5 יכיל חיישן סריקת טביעת אצבע
מכשיר ה Xiaomi Mi5 יכיל חיישן סריקת טביעת אצבע

אז מה המפרט של Xiaomi Mi5 ?

המכשיר Xiaomi Mi5 מכיל בתוכו תצוגה של 5.3 אינץ' עם רזולוציה של 1440×2560, צפיפות הפיקסלים מגיע ל 554ppi. המכשיר גם יכלול שבב שעוד לא שוחרר מאת Qualcomm הנקרא Snapdragon 820. השבב ימצא את מקומו ליד 4GB RAM, אחסון פנימי המתחיל ב 16GB עם אפשרות להרחבה ל 64GB. ה Xiaomi Mi5 יצויד בסוללה של 3,030mAh, טיפה פחותה יותר מסוללת ה 3,080mAh של המכשיר הקודם לו. בחלק של המצלמה המשתמשים יזכו להנות ממצלמה אחורית של 16MP ומצלמה קדמית של 6MP לכל אוהבי הסלפי. המכשיר יריץ גרסת אנדרואיד 5.1.1

עדיין אין שום מידע לגבי מחירו של המכשיר או תאריך יציאתו המדוייק.

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

השאר\י תגובה